X
تبليغات

تصویر ثابت

ایران نیازی به پایگاه نظامی در سوریه ندارد

پایگاه خبری و تحلیلی

ایران نیازی به پایگاه نظامی در سوریه ندارد

سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکار کننده در خاطرنشان کرد وگوی منحصر با خبر نگار سیاسی ایرنا اظهارداشت: جمهوری اسلامی کشور ایران سازه به در خواست دولت ها و مردم عراق و سوریه به این کشورها یاری مستشاری می دهد . 

وی تصریح کرد: حضور مستشاری جمهوری اسلامی کشور‌ایران تماما قانونمند میباشد . 

سخنگوی ارشد نیروهای دارای اسلحه جمهوری اسلامی کشور ایران در جواب به سوالی مبنی بر همکاری مستشاران اهل ایران و روس با یکدیگر در سوریه گفت: کشور ایران و روسیه در کارها مستشاری با یکدیگر هماهنگ می‌باشند . 

سردار شکار‌کننده در رابطه با ادعاهای مطرح گردیده مبنی بر هدف قرارگرفتن موضع ها ایران در سوریه عنوان کرد: ما موضع‌ها مستقلی در سوریه نداریم که کسی بخواهد هدف قرار دهد . 

او ادامه داد: ممکن هست موضع‌ها و پایگاه های سوری ها را بمباران نمایند و در این هجوم ها به مستشاران جمهوری اسلامی هم آسیب برسد . 

سردار شکار‌چی افزود: سخن هایی که مبنی بر حضور کشور ایران در سوریه مطرح می شود بهانه جویی ایالات متحده بر پایه مزخرفات صهیونیست ها هست . 

وی با ابلاغ این که عراق و سوریه بر حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه سماجت دارند، یادآور شد: ارتش ومردم عراق و سوریه با معاندان خود می جنگند و جمهوری اسلامی رسما دخالتی در این زمینه ندارد . 


**لزومی 

ندارد در رابطه با موشک ها پاسخگو باشیم سخنگوی ارشد نیروهای دارای اسلحه جمهوری اسلامی کشور‌ایران در پاسخ به سوالی در رابطه با ادعای آمریکایی ها مبنی بر تست موشک جدید توسط ایران گفت: لزومی نمی بینیم در خصوص توانمندی های موشکی به کسی پاسخگو باشیم . مگر آمریکایی ها هر سوالی که از آنها پرسیده می شود پاسخ می دهند . 

سردار شکار کننده تاکید کرد: ما در حالتی که نیاز به آزمایش و توسعه و گسترش بضاعت موشکی داشته باشیم از کسی اجازه نمی گیریم و این فعالیت را انجام می دهیم . 

وی افزود: آمریکایی ها موشک را برای تجاوز به دیگر کشورها، تسلط بر مرزوبوم ها و تامین منافع خویش به قیمت له کردن مردمان جهان می خواهند اما جمهوری اسلامی در دعوا موشک به هیچ تیتر چنین اهدافی را دنبال نمی نماید . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

سخنگوی ارشد نیروهای دارای اسلحه جمهوری اسلامی کشور ایران تصریح کرد: کشور ایران برای محافظت منافع خود و دوری از هرگونه تعرض نیازمند گسترش بضاعت موشکی می باشد . 

وی با تاکید بر این که داشتن موشک یک عدد از ملزومات دارای اهمیت جمهوری اسلامی است، گفت: موشک را در حد نیاز دفاعی مرزوبوم به حیث کیفی و مقداری ایجاد و تست خواهیم کرد . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/13ساعت 13:29 توسط پایشگر | تعداد بازديد :36 |

عناوين مطالب پربازدید
هشدار ظریف :
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
النصره دومین شهرک بزرگ در غرب حلب سوریه را اشغال کرد
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان
زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد
پیشنهاد جدید مجلس برای افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی
چرا میل خرید مردم به طلا و سکه کم شده؟
حمله موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد
پرواز تهران-مشهد-تهران ۲.۱ میلیون تومان شد