X
تبليغات
درصورتی که هنوز برای کارت سوخت المثنی ثبت‌نام نکرده‌ایم، چه کنیم؟

پایگاه خبری و تحلیلی

درصورتی که هنوز برای کارت سوخت المثنی ثبت‌نام نکرده‌ایم، چه کنیم؟

#از_تسنیم-بپرسید: 

درصورتی که هنوز برای کارت سوخت المثنی ثبت‌نام نکرده‌ایم، چه کنیم؟ پاسخ به جدیدترین سؤالات در خصوص کارت سوخت در این گزارش موضوع اعتنا قرار گرفته است؛ در صورتیکه سؤالی در خصوص کارت سوخت دارید، به شما سفارش می کنیم این گزارش را از دست ندهید . 

پایگاه خبری تحلیلی

۰۱ 

بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ #از_تسنیم_بپرسید نظرها #از_تسنیم-بپرسید: 

در صورتی‌که هنوز برای کارت سوخت المثنی ثبت‌نام نکرده‌ایم، چه کنیم؟ به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، موضوعات دارای ربط با کارت سوخت و بنزین با دقت به نقش آن در معاش روزانه مردم، همواره از سوی مردمان مورد اعتنا بوده و با دقت به اطلاعیه‌های چندماه اخیر در خصوص احیای کارت سوخت و ثبت نام کارت سوخت المثنی برای افرادی که کارت سوخت خویش را به هر عامل در اختیار ندارند، پیگیری موضوعات دارای ارتباط با کارت سوخت و بنزین از سوی مردمان بیش از پیش زمینه اعتنا قرار گرفته است . 


در این بین، سوال ها زیادی از سوی مخاطبان خبرگزاری تسنیم در طی چندماه اخیر در خصوص جزئیات تصویب نام کارت سوخت المثنی مطرح شده که خبرگزاری تسنیم در قالب گزارش‌های مختلفی به این سوال ها پاسخ داده می باشد . 


بخش اعظم 

بخوانید #از_تسنیم-بپرسید: 

اتباع فرنگی هم کارت سوخت می‌گیرند؟ + 5 سؤال دیگر 

#از_تسنیم-بپرسید: 

پاسخ به 11 سوال تازه در رابطه کارت سوخت 

#از_تسنیم-بپرسید: 

جواب به 6 سوال در خصوص کارت سوخت 

#از_تسنیم-بپرسید: 

آیا بنزین گران می‌شود؟ 

مخاطبان خبرگزاری تسنیم همچنان میتوانید سوالهای خود در خصوص کارت سوخت، بنزین و یا هر مسئله اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و یا این که ورزشی را با خبرگزاری خودتان درمیان گذارده و در کوتاه‌ترین دوران ممکن، پاسخ آن را بر روی وب سایت تسنیم مشاهده نمائید . 


عمده 

بخوانید برای 

این که #از_تسنیم_بپرسید، این نوشته را بخوانید 

دو سوال نو از سوی مخاطبان خبرگزاری تسنیم در خصوص کارت سوخت مطرح شده که در ادامه به این سوال های و جواب آن‌ها پرداخته‌ایم . 


1 . 

در موعد مقرر نتوانستم برای کارت سوخت اتومبیل ثبت اسم کنم تکلیف اینجانب وامثال اینجانب چیست؟ 

پاسخ: با اتمام مهلت ثبت‌نام کارت سوخت المثنی، امکان ثبت‌نام از روش درگاه‌های اینترنتی و کدهای تلفن یاور قابلیت پذیر نیست، اما کماکان دفاتر پلیس 10+ نسبت به ثبت‌نام درخواست کنندگان کارت سوخت المثنی اقدام می کنند . شما میتوانید با در دست داشتن مدارک مالکیتی خودرو و یا این که موتورسیکلت خود و مراجعه به یکی از دفاتر پلیس 10+ نسبت به ثبت‌نام کارت سوخت المثنی مبادرت کنید . 


2 . 

چه هنگامی کارت‌های بانکی به کارت سوخت وصل میشوند و آنهایی که اینکار را کرده‌اند تا چه وقتی بایستی در انتظار باشند؟ 

پاسخ: هنوز مدت مشخصی برای اتصال کارت‌های بانکی به کارت سوخت اعلام نشده می‌باشد . این زمینه زمانی عملیاتی می شود که در وهله اول بازه زمانی الزام ارائه کارت سوخت فردی در هنگام سوخت‌گیری اعلام شود . شما و دیگر افرادی که اقدام به اتصال کارت بانکی خود به کارت سوخت کرده‌اند، نیازی نیست هیچ مبادرت دوباره‌ای انجام دهید، صرفا باید در انتظار اطلاعیه‌های بعدی کمپانی ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در خصوص اعلام مدت الزامی شدن به کارگیری از کارت سوخت فردی و عملیاتی شدن قابلیت و امکان به‌کارگیری کارت بانکی به تیتر کارت سوخت بمانید . 

موضوع :
برچسب ها : پایگاه خبری تحلیلی,

+ نوشته شده در 1397/11/9ساعت 14:18 توسط پایشگر | تعداد بازديد :40 |

عناوين مطالب پربازدید
هشدار ظریف :
النصره دومین شهرک بزرگ در غرب حلب سوریه را اشغال کرد
پیشنهاد جدید مجلس برای افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
کدام وعده محقق شده که این دومی باشد؟!
زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد
حمله موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان