X
تبليغات

تصویر ثابت

طعنه کدخدایی به منتقدان/ نرده نمازجمعه و آلودگی هوا هم به نظارت استصوابی مربوط است؟

پایگاه خبری و تحلیلی

طعنه کدخدایی به منتقدان/ نرده نمازجمعه و آلودگی هوا هم به نظارت استصوابی مربوط است؟

 طعنه 

کدخدایی به منتقدان/ نرده نمازجمعه و آلودگی هوا هم به نظارت استصوابی مربوط است؟ 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در مجله اعتماد نوشت:مدتی می باشد برخی‌ها با هر رخداد کوچک و بزرگی یاد بررسی استصوابی افتاده و در مذمت آن قلم‌فرسایی کرده و هر آنچه می خواهند می‌نویسند . 


به عنوان مثال وجود نرده در نمازهای جمعه، بوی بد تهران و آلودگی هوا همه و همگی اتفاقاتی می باشد که نظارت استصوابی منجر شده و طرفه آنکه صرفا با حذف این بررسی می‌باشد که چنین مشکلاتی در سرزمین حل می‌گردد . هم اکنون در صورتی‌که سوال شود سهم دیگر بخش‌ها و دیگر دست اندرکاران در بروز این مشکل ها چه می باشد مطلقا با ذکر مهملات بالا جواب منفی میباشد . 


به عنوان مثال 

در صورتیکه در بین حدود هفت هزار نفر نامزد تایید شده، به دلیل نفوذ گنج سالاری و توصیه‌های نابجا، حداقل‌ها گزینش شده باشند، دلیلش آنالیز استصوابی می باشد و بر همین نسق نرده کشیدن در نمازهای آدینه و صد اما حرکت عده هوای کثیف از غرب به شرق هم ایضا! 

این اشخاص با بیماری آلزایمر برهه زمانی دیکتاتوری خویش در مدیریت‌ها، هم اکنون به تفکر آزادی افتاده و تروتمیز با مغالطه و جدل حذف تحلیل استصوابی را ذکر روزانه خود کرده‌اند . مثل این‌که گفته شود اعتقاد و باور به آزادی این مجموعه تنها به برهان آن می‌باشد که عرصه آزادی در غرب تهران واقع شده و در صورتی‌که این میدان در غرب تهران فقدان اعتقادوباور به آزادی آن ها نیز اساس و دارای اهمیت نمی‌داشت؟!! به این قبیل آدم‌هایی که دیکتاتور درون‌شان در صورتیکه شم بگیرد تمامیت‌خواه بدون نقص میگردند و از سر تمامیت‌خواهی هیچ رسمی را برنمی‌تابند . می بایست خاطرنشان کرد اختلال در داخل خویش شماست . 


دیکتاتور داخل را خاموش فرمایید تا از استدلال‌های چوبین و مهمل‌بافی راحت شوید . لطفا خودتان باشید تا آنالیز استصوابی حل شود . محاسبه استصوابی یک رویکرد می‌باشد و اما یک ضرورت در هر جامعه انسانی به حکم عقل . اما تا هنگامی که دیکتاتور درون ما زنده باشد نه‌تنها بررسی قانونی قابل پذیرش نیست بلکه هر قانونی دیگر نیز قابلیت اجرا نخواهد داشت و هر مرجع دیگری هم ناصالح برای رسیدگی چون دیکتاتور درون آن را تحمل نمی‌کند . به این جور از مغالطه‌جویان که در مسافت صبح تا شب استمرار و ثبات رای ندارند و بر پایه جهت باد اظهارنظر میکنند باید اظهار کرد لطفا خویش واقعی‌تان باشید . ایراد در باطن شماست؛ به عهد حفظ کننده تو خود حجاب خودی از در بین بلند شو . مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/18ساعت 10:16 توسط پایشگر | تعداد بازديد :31 |

عناوين مطالب پربازدید
هشدار ظریف :
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
النصره دومین شهرک بزرگ در غرب حلب سوریه را اشغال کرد
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان
زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد
پیشنهاد جدید مجلس برای افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی
چرا میل خرید مردم به طلا و سکه کم شده؟
حمله موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد
پرواز تهران-مشهد-تهران ۲.۱ میلیون تومان شد