X
تبلیغات
طعنه کدخدایی به منتقدان/ نرده نمازجمعه و آلودگی هوا هم به نظارت استصوابی مربوط است؟

پایگاه خبری و تحلیلی

طعنه کدخدایی به منتقدان/ نرده نمازجمعه و آلودگی هوا هم به نظارت استصوابی مربوط است؟

 طعنه 

کدخدایی به منتقدان/ نرده نمازجمعه و آلودگی هوا هم به نظارت استصوابی مربوط است؟ 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در مجله اعتماد نوشت:مدتی می باشد برخی‌ها با هر رخداد کوچک و بزرگی یاد بررسی استصوابی افتاده و در مذمت آن قلم‌فرسایی کرده و هر آنچه می خواهند می‌نویسند . 


به عنوان مثال وجود نرده در نمازهای جمعه، بوی بد تهران و آلودگی هوا همه و همگی اتفاقاتی می باشد که نظارت استصوابی منجر شده و طرفه آنکه صرفا با حذف این بررسی می‌باشد که چنین مشکلاتی در سرزمین حل می‌گردد . هم اکنون در صورتی‌که سوال شود سهم دیگر بخش‌ها و دیگر دست اندرکاران در بروز این مشکل ها چه می باشد مطلقا با ذکر مهملات بالا جواب منفی میباشد . 


به عنوان مثال 

در صورتیکه در بین حدود هفت هزار نفر نامزد تایید شده، به دلیل نفوذ گنج سالاری و توصیه‌های نابجا، حداقل‌ها گزینش شده باشند، دلیلش آنالیز استصوابی می باشد و بر همین نسق نرده کشیدن در نمازهای آدینه و صد اما حرکت عده هوای کثیف از غرب به شرق هم ایضا! 

این اشخاص با بیماری آلزایمر برهه زمانی دیکتاتوری خویش در مدیریت‌ها، هم اکنون به تفکر آزادی افتاده و تروتمیز با مغالطه و جدل حذف تحلیل استصوابی را ذکر روزانه خود کرده‌اند . مثل این‌که گفته شود اعتقاد و باور به آزادی این مجموعه تنها به برهان آن می‌باشد که عرصه آزادی در غرب تهران واقع شده و در صورتی‌که این میدان در غرب تهران فقدان اعتقادوباور به آزادی آن ها نیز اساس و دارای اهمیت نمی‌داشت؟!! به این قبیل آدم‌هایی که دیکتاتور درون‌شان در صورتیکه شم بگیرد تمامیت‌خواه بدون نقص میگردند و از سر تمامیت‌خواهی هیچ رسمی را برنمی‌تابند . می بایست خاطرنشان کرد اختلال در داخل خویش شماست . 


دیکتاتور داخل را خاموش فرمایید تا از استدلال‌های چوبین و مهمل‌بافی راحت شوید . لطفا خودتان باشید تا آنالیز استصوابی حل شود . محاسبه استصوابی یک رویکرد می‌باشد و اما یک ضرورت در هر جامعه انسانی به حکم عقل . اما تا هنگامی که دیکتاتور درون ما زنده باشد نه‌تنها بررسی قانونی قابل پذیرش نیست بلکه هر قانونی دیگر نیز قابلیت اجرا نخواهد داشت و هر مرجع دیگری هم ناصالح برای رسیدگی چون دیکتاتور درون آن را تحمل نمی‌کند . به این جور از مغالطه‌جویان که در مسافت صبح تا شب استمرار و ثبات رای ندارند و بر پایه جهت باد اظهارنظر میکنند باید اظهار کرد لطفا خویش واقعی‌تان باشید . ایراد در باطن شماست؛ به عهد حفظ کننده تو خود حجاب خودی از در بین بلند شو . مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/18ساعت 10:16 توسط پایشگر | تعداد بازديد :7 |

عناوين مطالب پربازدید
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
هشدار ظریف :
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان
آیا محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران خودکشی کرده است؟
کدام وعده محقق شده که این دومی باشد؟!
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
افزایش ضریب تراکنش الکترونیک به ۵۹.۱ و سالیانه میلیاردها رسیدهای کاغذی
سرخه بر رمز مزار پدر و مادر خویش حاضر شد . به گزارش خبر نگار مهر، حسن شیخ مدیر جمهور کشور‌ایران اس
درآمد اپراتورها از پیامک موبایل به صفر رسید
ایرانیان، سهمیه بنزین خود را نقدی می گیرند