X
تبليغات

تصویر ثابت

ترامپ: ایران می‌خواهد مذاکره کند!

پایگاه خبری و تحلیلی

ترامپ: ایران می‌خواهد مذاکره کند!

ئیس 

جمهوری ایالات متحده در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر ادامه تعطیلی دولت این سرزمین و بحران پیش روی خویش در سال جدید میلادی مدعی شد: اوضاع ایران عالی نیست؛ آن ها می خواهند رای زنی کنند! 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یک‌شنبه در رای زنی ای به تکرار موضع‌ها خصمانه واشنگتن علیه تهران پرداخت . 


مدیر 

جمهوری ایالات متحده در سعی برای تأثیرگذاری بر ادامه تعطیلی دولت این کشور و چالش پیش روی خود در سال جدید میلادی گفت: وضع و اوضاع کشور ایران خوب نیست؛ آن ها می خواهند رای زنی کنند! 

دونالد ترامپ در این خصوص مدعی شد: کنار گذاشتن توافق وحشتناک هسته‌ ای با جمهوری اسلامی ایران (برجام)، اثر متعددی بر آن‌ ها داشت . آن ها دارند نیروهایشان را از همه‌جا عقب می‌ برند . 


این در حالیست که او پیشتر نیز با طرح ادعائی شبیه به دنبال جلب حیث جمهوریخواهان تندروی ضد اهل ایران به منظور پیشبرد هدف ها خویش در ایالات متحده بوده میباشد . 


گفتنی است، نشست تیمی از نمایندگان دولت آمریکا و نمایندگان کنگره آمریکا که با هدف آنالیز راه های خاتمه دادن به تعطیلی کاخ سپید برگزار شد، سوای سود ماند . 


«دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده ساعاتی پیش با اشاره به برگزاری جلوس کرد نمایندگان دو طرف از بی حاصل بودن مذاکرات در میان آن‌ها خبر بخشید . 


او در پیامی توییتری نوشت در این جلوس کرد که به سر کردگی «مایک پنس» با نمایندگان کنگره برگزار شد، پیشرفتی حاصل نشده می‌باشد . 


پیش از این و با باخت مذاکرات مدیریت جمهور آمریکا و رهبران حزب دموکرات بر سر میزان دارایی پیشنهادی کاخ سپید برای ایجاد دیوار مرزی مکزیک، ترامپ پیشتر از آمادگی خویش برای طولانی خیس شدن تعطیلی دولت فدرال خبر داده بود . 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/17ساعت 11:04 توسط پایشگر | تعداد بازديد :40 |

عناوين مطالب پربازدید
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
هشدار ظریف :
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
النصره دومین شهرک بزرگ در غرب حلب سوریه را اشغال کرد
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان
زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد
پیشنهاد جدید مجلس برای افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی
چرا میل خرید مردم به طلا و سکه کم شده؟
حمله موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد
پرواز تهران-مشهد-تهران ۲.۱ میلیون تومان شد