X
تبليغات

تصویر ثابت

زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد

پایگاه خبری و تحلیلی

زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد

زاکانی 

برای حل مشکل‌ها مملکت راهکار داد نماینده قدیمی مجلس روش حل مشکل‌ها مملکت را داخل دانست و اظهار داشت:

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

 خلل مرزوبوم ما را از نحوه آمریکا و اروپا حل نمی شود و با توکل بر توانمندی های داخلی و اعتماد بر جوان ها می بایست درفش تغییر تحول برخی از مناسبات ناثواب را به دست بگیریم و رینگ بسته توان و مدیریتی را گشوده کرده و افراد بامسئولیت به اسلام رأس خدمت به مردمان گمارده شوند . 

زاکانی 

برای حل مشکل‌ها مملکت استراتژی داد به گزارش افکارنیوز، نماینده دیرین مجلس خط مش حل مشکل ها مملکت را باطن دانست و اظهار داشت: خلل مرز و بوم ما را از شیوه ایالات متحده و اروپا حل نمی شود و با توکل بر توانمندی های داخلی و اعتماد بر جوانان می بایست پرچم تغییر تحول بعضی از مناسبات ناثواب را به دست بگیریم و حلقه بسته اقتدار و مدیریتی را گشوده کرده و اشخاص دارای مسئولیت به اسلام رأس خدمت به مردم گمارده شوند . 


علیرضا زاکانی شامگاه آدینه در همایش بصیرتی که در تکیه پاد شاه خراسان قم برگزار شد، ضمن گرامی داشت ده سال بصیرت، اظهار داشت: ۹ دی منشأ یک تغیر بزرگ در جمهوری اسلامی کشور ایران شد، تغییری همچمون ۱۹ دی که قضیه ساز برای برپایی جمهوری اسلامی کشور‌ایران گردیده است . 


او با بیان این که هر مشکلی دارنده ریشه‌های مختلفی است، افزود: جمهوری اسلامی ایران در پی پیشرفت در زینه های متفاوت بوده و معاندان نیز از راه‌های و اشخاص متعدد همچون دولت موقت، مبارزه دشوار محلی و دفاع مقدس به دنبال ساخت براندازی پس از موفقیت انقلاب بوده که در آن موقع به ناکامی برخورد . 


نماینده دیرین مجلس ادامه داد: از سال‌های پایانی دفاع مقدس پیکار قابل انعطاف فرهنگی و اجتماعی ابتدا شد که توانستیم با برد از آن عبور کرده، اما از نصفه سال ۷۵ با انتصاب و انتخاب‌های بعضا مسئولان سال‌های های پر تنشی را در سرزمین تجربه کریم ومهربان . در اوایل دهه ۸۰ دشمن با ساخت تفرقه‌های سیاسی مردم را به جان نیز انداختند و در پیش‌رو هم قرار اعطا کرد که این نیز موضوع ساز شناخت برخی منافقین در رأس فعالیت شد . 


او فتنه سال ۸۸ را نقشه ای برای براندازی نظام اسلامی دانست و ابراز کرد: در فتنه سال ۸۸ به علاوه ضد انقلاب خارجی و داخلی، افرادی بودند که در طی بازه زمانی متحول گردیده بودند، همان تندرو دهه ۶۰ به حافظه گنج و توان خط بطلان روی تفکر خویش کشیدند و در پیش‌روی مردمان ایستاند تا این‌که در ۹ دی سال ۸۸ پس از هتک حرمت عزای امام حسین (ع) مردمان پرونده آن ها را تا مدام در نظام جمهوری اسلامی بستند . 


نماینده قدیمی مجلس گفت: در صدر اسلام سه دسته منافق وجود داشت، نوع اولیه اشخاصی بودند که چرب و شیرین اسلام بر دهانشان مزه کرد و هیچ گاه اعتقادی به اسلام نداشتند، جور دوم اشخاصی که با ایمان ناچیز امدند و بر اثر این ایمان تحت از اسلام خارج شدند و البته درسته سوم اشخاصی بودند که پس از پیامبر (ص) بر اسلام باقی ماندند و هیچ وقت نگفتند از اسلام بیرون شدیم و از این شیوه توانستند بر بدنه اسلام ضربه زده در روز ۹ دی ماه پرده از چهره منافقانه این افراد فرو سرازیرشد و بی ابرو شدند . 


وی افزود: فتنه‌گران به قانون، اسلام و هیچ چیز دیگر اعتقاد و باور نداشتند، مزه قدرت آن‌ها را مست کرده و حدود ۴۰ درصد از ارای مردمان را در انتخابات بعدی از صندوق‌ها حذف کردند، فتنه‌گران منافق آبروی اسلام، آبروی جمهوری اسلامی و نیز مردمان را ناامید کرده و معاند را برای ابراز دشمنی‌های گسترده خیس امیدوار کردند . 


او نفوذ را یک عدد از ابزار معاند دانست و ادامه داد: پس از برجام که دشمن نتوانست به انگیزه خود دست پیدا کند، راهی جز نفوذ برای تزریق داده ها اشتباه به مسئولان برای تصمیم‌های نادرست در مرحله گسترده نداشت و این که برخی تصمیمات بی آلایش و سطحی در در بین مسئولان وجود داراست بخاطر همین موضوع می‌باشد . 


نماینده دیرین مجلس افزود: دستگاه‌های ظریف امنیتی چشمشان را باز کنند، ارثیه امام دست و من و شماست و می بایست مراقب باشیم کسی با این به جا مانده بزرگ که با خون شهدا امضا گردیده بازی نکند . 


وی یک عدد از عارضه ها این‌که نتوانستند بعضا خواص در فتنه ۸۸ خوب کار نمایند و فتنه ۸ ماه طول بکشد را نداشتن امادگی واجب دانست و گفت: می بایست امسال و سال آینده مراقب بوده و پیشگیری کنیم، دشمن در سال آینده تمام تجربه‌های ۴۰ ساله را عده کرده و با تشکیک در کارآمدی به دنبال کاهش سرمایه اجتماعی و تولید نارضایتی مردم و بروز رخنه‌ در میان مردمان و مسئولان خواهد بود . 


زاکانی با بیان این که اشخاصی در پی تشدید تنگنا با خرابی و عدم کارآمدی هستند، اظهار داشت: بعضی نیز مأمور به عدم عمل می باشند و با سنگ اندازی های متفاوت تراز نارضایتی مردم را بالا برده و این سبب ساز تحریک وارد شدن مردم به کف خیابان‌ها می‌باشد . 


وی ادامه داد: می بایست از خویش بپرسیم که مرزوبوم ما یا در هم اکنون جنگ هستیم یا نیستیم؟، ما در حالا پیکار اقتصادی با آمریکا هستیم، چرا هیچ کاری نمی‌کنیم؟ با یک تصمیم خطا درباره دلار ۴۲۰۰ مرزوبوم وارد یک تنگنای اقتصادی و ارزی شد و منجر شد که که قوه قضائیه دنبال مفسدان بگردد و از شیوه دلالان به نائب رئیس بانک مرکزی و از وی به رئیس بانک مرکزی و در آخر به رئیس جمهور در ارتباط با این تصمیم برسد . 


نماینده سابق مجلس با ابلاغ اینکه در برهه زمانی پیکار برای عدم شناسایی معاند در شبکه‌های‌اجتماعی عملیات می‌کردند، گفت: در ضابطه شفافیت مالی؛ مجلس قانونی را تصویب شده کرد که دولت مکلف به اجرای این ضابطه است اما درحال حاضر که دولت برنده به انجام این قانون نبوده به دنبال تصویب FATF است، هم اکنون در این پیکار دولت می‌خواهد دو دستی داده ها مالی مردمان و مرزوبوم را دست دشمن داده و از این شیوه به راحتی قادر است دست روی نقطه ضعف اقتصادی جمهوری اسلامی ایران بگذارد . 


او با بیان این‌که در معضلات معیشتی و سیاسی گروهی هم اشخاصی می باشند که دعوت به کودتا می کنند، افزود: حجاریان اظهار کرد که اصلاحات با نافرمانی دولتی امکانپذیر هست و نمی‌تواند از داخل صندوق‌های آراء خارج شود . 


زاکانی ابلاغ این که ما بایستی نوکری مردمی را انجام دهیم و وظیفه ما یار بودن با مردمان است، ادامه داد: برخی افراد در سال آینده همگی این گسل‌ها را جنبش می‌دهند و با ساخت ناراضی مردم آنان را باطن خیابان بریزند، نخستین بایستی بدانیم که این اشخاص چه کاری می کنند و با واضح سازی مسائل مرزوبوم و توکل بر توانمندی داخلی مردم را امیدوار کنیم و مردمان متوجه شوند مشکل ها مملکت به خاطرد همت غلط مسئولان میباشد . 


وی 

راه و روش حل مشکل‌ها میهن را درون دانست و اظهار داشت: مشکل مرزوبوم ما را از طریق آمریکا و اروپا حل نمی شود و با توکل بر توانمندی های داخلی و اعتماد بر جوان ها می بایست پرچم تغییر‌و تحول بعضا از مناسبات ناثواب را به دست بگیریم و رینگ بسته قدرت و مدیریتی را گشوده کرده و افراد وفادار به اسلام رأس خدمت به مردم گمارده شوند

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/16ساعت 10:07 توسط پایشگر | تعداد بازديد :49 |

عناوين مطالب پربازدید
هشدار ظریف :
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
النصره دومین شهرک بزرگ در غرب حلب سوریه را اشغال کرد
زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان
پیشنهاد جدید مجلس برای افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی
چرا میل خرید مردم به طلا و سکه کم شده؟
حمله موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد
پرواز تهران-مشهد-تهران ۲.۱ میلیون تومان شد