X
تبليغات
پایگاه خبری و تحلیلی

پایگاه خبری و تحلیلی

چرا محسن رضایی گاه و بیگاه سوژه رسانه‌ها می‌شود؟

چرا محسن رضایی گاه و بیگاه سوژه رسانه‌ها می‌شود؟
چرا محسن رضایی گاه و بیگاه سوژه رسانه‌ها می‌شود؟
ایسنا نوشت: دوباره جنجال‌ساز شده است. کاندیدای بالقوه ادوار مختلف انتخابات ریاست‌جمهوری این بار نه به خاطر کاندیداتوری مجدد، بلکه به دلیل توئیتی عجیب جنجالی جدید به راه انداخته است.

رضایی هر از گاهی صحبت‌های جنجالی داشته. مثل وقتی که در اظهارنظر عجیبی درباره احتمال وقوع حمله نظامی آمریکا به ایران گفت: من به ملت ایران به عنوان یک سرباز قول می‌دهم اگر آمریکایی‌ها بخواهند به ایران چشم بدی داشته و به فکر حمله نظامی باشند، مطمئن باشند، حداقل در هفته اول هزار نفر آمریکائی را اسیر می‌گیریم که آن موقع برای آزاد کردن هر کدامشان باید چند میلیارد دلار بدهند.» این صحبت‌ها هم در زمان خود جنجال زیادی به پا کرد و بسیاری از منتقدان فرمانده سابق و سیاستمدار امروز را به نداشتن تحلیل درست از شرایط متهم کردند.

واکنش‌ها به توئیت محسن رضایی درباره عملیات کربلای چهار او را برای توضیح اظهاراتش به تلویزیون کشاند و ۱۰ دی در یک برنامه صبحگاهی گفت: من دست کسانی را که به خاطر توئیتی که در مورد عملیات کربلای چهار به من انتقاد وارد کردند می‌بوسم و قصد رویارویی با آنها را ندارم. البته از سیاسیونی که در این باره حرف زدند انتظاری ندارم و به آنها می‌گویم آقایان حاشیه‌سازی نکنید و به درد و معیشت مردم برسید.

وی ادامه داد: هر سال دی ماه با یک داستان تکراری مواجهیم که عده‌ای می‌آیند در صحنه و می‌گویند که عملیات کربلای چهار لو رفته و هزاران نفر شهید و مجروح شدند و فرماندهان هیچ توجهی به جان بچه‌های مردم نداشتند. ما دیدیم چه کار کنیم که این قصه هر سال تکرار می‌شود. من یک توئیتی زدم که شما که این همه حرف می‌زنید بیایید این قضیه را این زاویه دیگر نیز نگاه کنید و آن این است که عملیاتی را که انجام دادیم به عملیات فریب تبدیل کردیم و ۱۵ روز بعد درست در همان منطقه عملیاتی را انجام دادیم. قصد من این بود که حال که در مورد عملیات کربلای چهار کار کارشناسی و انتقادی انجام می‌شود در مورد جنبه تبدیل این عملیات به عملیات فریب هم بحث شود. اما این حرف مرا طور دیگری برداشت کردند. این تحلیل پسینی است یعنی اینکه مثل روز روشن است.

رضایی در پاسخ به این سوال که انتقادی که مخاطبان وارد کرده‌اند این است که مگر می‌شود یک عملیات فریب این همه شهید داشته باشد؟ تاکید کرد: مگر ما به این عملیات، عملیات فریب می‌گوییم؟ می‌گوییم بعد از انجام عملیات کربلای چهار، آن را به عملیات فریب تبدیل کردیم.

به هر حال محسن رضایی گاه و بیگاه سوژه رسانه‌ها می‌شود. با کاندیدا شدن‌های متوالی برای ریاست‌جمهوری، با بازگشت به سپاه و یا با اظهارات مناقشه‌برانگیز. شاید سردرگمی میان سیاستمدار یا نظامی بودن، دبیر فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده اسبق سپاه را این‌گونه آشفته کرده تا نتواند در مواقع حساس، مواضع حساسیت‌برانگیز نداشته باشد. اتفاقی که می‌تواند روی بالاتر نرفتن او از صندلی دبیری مجمع هم اثرگذار باشد. شاید فرمانده از ابتدا هم نباید اسیر سیاست می‌شد تا در بزنگاه‌ها این‌گونه به دام نیفتد.
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/11ساعت 12:04 توسط پایشگر | تعداد بازديد :34 |

ادعایی درباره ائتلاف قطر با ایران و ترکیه

به گزارش افکارنیوز، نشریه عرب ویکلی در تحلیلی به شکل‌گیری ائتلاف قطر با ایران و ترکیه اشاره کرد و نوشت: قطر بی راز و صدا ائتلافی با ایران و ترکیه صورت داده و با موضع گیری در مقابل متحدان قدیمی عرب خود امنیت ناحیه (حاصل از ائتلاف اعراب) را تضعیف مینماید . 


بر مبنا این گزارش، قطر در 3 دسامبر(12 آذر) در اعلامیه‌ای غافلگیر کننده از خروج از اداره کشورهای تولید کننده نفت (اوپک) خبر اعطا کرد که به حیث می‌رسد این جنبش به انگیزه خشمگین کردن ایالات متحده عربی سعودی، صادر کننده گران قدر اوپک است . «شیخ تمیم» امیر قطر نیز یک هفته سپس از حضور در اجلاس سالانه شورای همکاری‌های خلیج فارس در ریاض راز باز زد . 


پایگاه خبری و تحلیلی

مرجع اخبار رسمی


به متن عرب ویکلی، قطر از یک صدایی با امارات متحده عربی، بحرین، عربستان سعودی و مصر که از اخوان المسلمین حمایت می‌کند، به تدریج به سوی اتحادی غیر رسمی و‌ صریح با جمهوری اسلامی ایران و ترکیه حرکت کرده می باشد . این اقدام خطر خروج دوحه از مدار عرب-سنی را در پی داراست . 


این در حالی هست که ایران، قطر و ترکیه آخرها ماه نوامبر (آبان) در تهران برای تولید یک گروه کاری مشترک برای تسهیل حمل متاع دربین خویش مبادرت کردند . هدف از تشکیل این تیم ایجاد جریان تجارت به قطر می‌باشد که دیگر نمی‌تواند از مسیرهای هوایی، زمینی و دریایی همسایگان خود محصول وارد کند . این توافقنامه همینطور نشان دهنده ساز و عمل تقویت برنامه‌های آینده آنکارا و تهران است . 


به متن عرب ویکلی، دوحه بدون قید و شرط به آنکارا و تهران پیوسته و موضع‌گیری خویش را در یک وحدت منطقه‌ای با هدف سلطه ژئوپولتیک و مهار بی‌ثباتی را دنبال می کند . 


در ادامه این گزارش با اشاره به دلایل نزدیک‌تر شدن ایران و ترکیه آمده است: جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در سال‌های اخیر بعضا وقت ها در سیاست‌های فرنگی مشکلاتی داشتند، البته منافع اقتصادی و نگرانی مشترک علیه عربستان سعودی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، این دو سرزمین را به نیز نزدیکتر کرده هست . 

پایگاه خبری و تحلیلی

مرجع اخبار رسمی


«رضا کمالی» مدیر اتاق بازرگانی جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در این قضیه گفت: «حجم تجارت دو مرزوبوم در ماه مه و اکتبر سال 2018 به 8 میلیارد دلار رسیده و انتظار می‌رود تا مارس سال آتی میلادی به 12 میلیارد دلار ارتقا یابد .» 


بالاتر از تجارت، آنکارا و تهران اهداف حیاتی سیاسی مشترکی دارا‌هستند . هر دو مرزو بوم حضور کردها در قربت مرزها را تهدید میدانند . آن‌ها در رقابت شدید با ریاض بابت در برتری در خلیج فارس و به طور گسترده‌تر در خاورمیانه و در نبرد‌های سوریه، عراق، یمن، لبنان و آفریقا درگیر می‌باشند . 

پایگاه خبری و تحلیلی

مرجع اخبار رسمی


این هفته نامه در خاتمه با طرح سئوالی نوشت: برای قطر که هیچ سابقه امپراتوری و چشم انداز سلطه جهانی ندارد در این بازی اقتدار چه چیزی وجود دارااست ؟ بعضی تحلیلگران میگویند که رابطه ها دوحه با آنکارا و تهران نتیجه‌ای اجتناب ناپذیری از شکاف در رابطه ها دوحه با همسایگان عرب میباشد . 

موضوع :
برچسب ها : تازه ترین اخبار ایران و جهان,

+ نوشته شده در 1397/9/27ساعت 9:09 توسط پایشگر | تعداد بازديد :36 |

داماد رئیس‌جمهور استعفا داد

داماد روحانی و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه صنعت و معدن گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، متن استعفای وی به شرح زیر است:

 از اینکه این‌جانب را قابل دانستید و در این مقطع از بنده دعوت نمودید که در این وزارتخانه همراهتان باشم کمال تشکر و قدردانی رادارم.


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی 


اجازه می‌خواهم از خدمتتان مرخص شوم و به فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود در سنگر قبلی‌ام ادامه دهم.

بار دیگر از حسن ظن و اعتماد حضرت‌عالی سپاسگزارم.

این در حالی است که خبرگزاری آنا در گزارشی با اشاره به سوابق داماد روحانی به این نکته اشاره‌کرده بود که آقای مهدی‌زاده فاقد سوابق ارزشمند اجرایی است.

موضوع :
برچسب ها : تازه ترین اخبار ایران و جهان,

+ نوشته شده در 1397/9/26ساعت 13:56 توسط پایشگر | تعداد بازديد :29 |

افت شدید آمار تولید خودرو در کشور - ابان ۹۷

براساس جدیدترین گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید انواع خودرو در آبان ماه این سال با کاهش ۵۷ .۴ درصدی یار بوده است . در این برهه زمانی ایجاد انواع خودرو از ۱۳۵ هزار و ۴۰۲ دستگاه در آبان ماه ۱۳۹۶ به ۵۷ هزار و ۶۲۷ دستگاه کاهش یافته هست .


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی آبان ماه امسال تولید اشکال سواری با کاهش ۵۸ .۲ درصدی یار بوده و از ۱۲۶ هزار و ۱۳۵ دستگاه در آبان ماه سال پیشین به ۵۲ هزار و ۷۲۳ دستگاه رسیده هست . در این بازه زمانی تولید گونه های ون هم ۷۳ .۲ درصد کاهش یافته و از ۶۷ دستگاه در آبان ماه ۱۳۹۶ به ۱۸ دستگاه کاهش یافته هست .


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی ساخت گونه های وانت هم با کاهش ۴۶ درصدی یاور بوده و از ۷۵۶۹ دستگاه در آبان ماه سال پیشین به ۴۰۸۴ دستگاه رسیده می باشد . آبان ماه همین سال ایجاد انواع اتوبوس نیز نزدیک به صد درصد کاهش یافته و با افت ۹۹ .۴ درصدی از ۱۶۳ دستگاه در آبان ماه ۱۳۹۶ به یک دستگاه رسیده هست . تولید اشکال کامیونت، کامیون و مهلک نیز ۵۲ .۶ درصد کاهش یافته و از ۱۳۴۵ دستگاه در آبان ماه سال پیشین به ۶۳۷ دستگاه کاهش یافته میباشد . در این مقطع تنها ایجاد مینی‌بوس و میدل‌باس ارتقا یافته و با پرورش ۳۳ .۳ درصدی از ۱۲۳ دستگاه در آبان ماه ۱۳۹۶ به ۱۶۴ دستگاه رسیده می باشد . در هشت ماهه نخست امسال هم ایجاد انواع ماشین با کاهش ۲۴ .۹ درصدی یار بوده و از ۹۶۰ هزار و سه دستگاه در هشت ماهه در آغاز سال گذشته به ۷۲۱ هزار و ۳۶۳ دستگاه کاهش یافته میباشد .

موضوع :
برچسب ها : تازه ترین اخبار ایران و جهان,

+ نوشته شده در 1397/9/25ساعت 11:19 توسط پایشگر | تعداد بازديد :32 |

ایرانیان، سهمیه بنزین خود را نقدی می گیرند

ایران، 18 میلیون خودرو دارااست و ۶۰ درصد مردمان ماشین ندارند . باید سهمیه بنزین به مردمان داده شود خیر اتومبیل . 


به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنيم، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ما بایستی برای مردم میهن سهمیه بنزین گزینش کنیم خیر برای خودرو، چون در کل مرزو بوم ۱۸ میلیون ماشین داریم و ۶۰ درصد مردمان ماشین ندارند و از منافع حاصله بی قسمت می‌باشند . 


مرجع  اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

بنزین 

در ایران گران نخواهد شد © 

AFP 2018 / SEYLLOU بنزین 

در کشور‌ایران گران نخواهد شد علی کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ابتدای این جلوس کرد در خصوص عوارض دولت برای حذف کارت سوخت اظهار داشت: نخستین اینکه اعلام شد سامانه هوشمند سوخت سالانه 20 میلیارد تومان هزینه حفظ دارد و برای حذف این هزینه، تصمیم به کنار گذاشتن کارت سوخت کردند؛ نکته دوم این‌که سامانه مو جود و دو نرخی بودن سبب ساز خرابی می شود . 

او در ادامه افزود: ما بایستی برای مردم مرزو بوم سهمیه تعیین کنیم نه برای خودرو، چون در کل مرزوبوم 18 میلیون ماشین داریم و 60 درصد مردمان خودرو ندارند و از منافع حاصله بی نصیب میباشند . 

به عقیده ایشان سهمیه بندی بنزین این مدل خواهد بود: ما برای آحاد جامعه یعنی جمعیت 80 میلیون نفری ایران، سهمیه انتخاب کنیم و این سهمیه الزاما سهمیه بنزین نیست، بلکه به نوعی اعتباری است که در کارت اعتباری قرار می گیرد و در حالتی که خانوار اتومبیل داشتند، از بنزین به کار گیری میکنند و در حالتی که اتومبیل نداشتند، از مترو و اتوبوس استعمال مینمایند . 

وی ادامه داد: افزایش ارزش بنزین و حذف یارانه می تواند تورم زا باشد و برای پرهیز از این خلل می توانیم مدتی را مشخص کنیم برای مثال یک ماه که این پول قابل برداشت نقدی نباشد و آنگاه از زمان مشخص، باقیمانده اعتبار را می توانند به رخ نقد استعمال کنند . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/22ساعت 10:09 توسط پایشگر | تعداد بازديد :42 |

واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!

واکنش 

حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی! به گزارش مشرق، حسن شمشادی فعال رسانه ای با انتشار خبر توزیع گوشت یخ زده با کارت ملی به این خبر برخورد نشان بخشید . 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


توزیع 

گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره بار 

مدیرعامل 

میادین میوه و تره توشه شهرداری تهران: 

گوشت منجمد با کارت ملی در میادین با ارزش ۲۸ هزار تومان توزیع میشود . 


هر نفر با کارت ملی قادر است در هفته سه توشه به میادین مراجعه کرده و هر توشه ۲ کیلو گوشت با قیمت اعلام شده خریداری کند . 


منشا 

:فارس 

پی نوشت اینجانب : حضرات جایگاه مسئول اولا حقیقتا متشکریم ( یا همون مچکریم) ، دوم از این که به این شکل خوب عزت مون رو مراقبت می کنید؛ حقیقتا ممنونیم .

سوم این‌که لطف فرمائید همگی چی رو کوپنی فرمائید تا خیالمون مقداری تا بخشی سهل تر بشه و تمام

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/21ساعت 11:15 توسط پایشگر | تعداد بازديد :46 |

کدام وعده محقق شده که این دومی باشد؟!

شهروند دیگری حدودا ۳۵ ساله به همراه دو کودک خردسال خود در سبزه میدان، مقابل ورودی بازار طلا‌فروشان در انتظار همسرش ایستاده، دعوت ما را برای مصاحبه می‌پذیرد و در پاسخ به اظهارات دیروز رئیس‌جمهور به ما می‌گوید: «ارزانی ندیده‌ایم. همه چیز هم روز به روز در حال افزایش است. مسکن، کالا‌های اساسی و خوراک و پوشاک همه چیز رفته بالا. ۳- ۴ سال گذشته را کاری نداریم، همین چند ماه اخیر را ببینید!»

کمی آن طرف‌تر دو خانم کنار هم و روی سکو‌های ورودی بازار طلا‌فروشان نشسته بودند، سراغ آن‌ها هم رفتیم و همین سؤال را از آن‌ها پرسیدیم. خانمی که چند کیسه پلاستیکی از خریدهایش را دور دستش حلقه کرده بود پاسخ داد: «آخر چه چیزی ارزان‌تر شده؟ شما به ما بگویید! بخصوص مواد غذایی که قیمت‌ها سرسام‌آور بالا رفته». خانم محجبه‌ای که کنارش نشسته بود، صحبت‌هایش را قطع کرد و گفت: «آخر کدام یک از وعده‌های دولت راست بود و محقق شد که این دومی‌اش باشد؟ اگر در وعده‌های خود صادق بودند، نباید در قیمت کالا‌ها اینقدر شاهد هرج و مرج می‌بودیم». خانمی که مخاطب اولمان بود با کنایه می‌گوید: «این‌ها را بنویس!»

برای خانم و آقای جوانی که در حال عبور از کنارمان بودند و ظاهرا خرید هم کرده بودند، هم صحبت‌های آقای روحانی را بازخوانی کردیم، خنده‌ای تحویلمان دادند و گفتند: «ما که هر دفعه چیزی خریده‌ایم از دفعه قبل گران‌تر شده!» بعد با خنده و لحنی کنایه‌ای ادامه داد: «ما که کاهش قیمتی ندیدیم. از دیگران بپرسید شاید برای آن‌ها ارزان شده باشد!»
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/20ساعت 10:57 توسط پایشگر | تعداد بازديد :45 |

رقابت عاشقانه شهرام عبدلی و سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی، زهرا جهرمی و شهرام عبدلی به عنوان بازیگران سناریو «گذر لوطی هاشم» معرفی شدند . 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سناریو «گذر لوطی هاشم» به کارگردانی حسین تبریزی در بهشت بازی زنده شهرزاد به روی صحنه می رود . نمایشنامه «گذر لوطی هاشم» را ابوالفضل حاجی علی‌خانی متن و میثم آهنگری تنظیم کننده این پروژه می باشد . 

«گذر لوطی هاشم» روایتی عاشقانه است از عشق و علاقه لیلا دختر مرحوم آشیخ فرج‌الله، لیلا (زهرا جهرمی) ۱۰ سال دیده انتظار پسر عمویش نادر(سیاوش خیرابی) بوده تا علم آموزی طب را در فرنگ به نقطه پایان رساند و به وطن بازگردد . فرخ (شهرام عبدلی) لوطی اولیه پاتخت، پهلوان محله، دوست دیرینه و همپا بازی کودکی لیلا و نایاب میباشد که در غیاب نایاب یک‌سری نوبه از لیلا خواستگاری نموده . آخر و عاقبت نادر میآید و جدالی شیرین و تلخ میان این ۳ بدن همراه دبستانی شعله ور می‌گردد . 

حسین تبریزی کارگردان سینما و تلویزیون است که فیلم‌های سینمایی «افسونگر»، «مسئله مهین ایراد ملیحه» و… را کارگردانی کرده است . همچنین فیلم سینمایی «سلام علیکم حاج‌ آقا» به کارگردانی حسین تبریزی وتهیه کنندگی محمد رضا محمدی به زودی از این تیم اکران خواهد شد . 
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/19ساعت 14:34 توسط پایشگر | تعداد بازديد :38 |

درآمد اپراتورها از پیامک موبایل به صفر رسید

به گزارش خبر نگار مهر، حسین فلاح جوشقانی در نخستین روز از هفته دیجیتال کشور‌ایران در سمینار تخصصی «تحول دیجیتال و صنعت مخابرات» که در وزارت ارتباطات برگزار شد، با اشاره به تحولاتی که در جهان به دنبال اقتصاد دیجیتال شکل گرفته است، گفت: کاهش درآمد اپراتورهایی که سرویس به روز نشده دارا‌هستند در عالم مشهود است به نحوی که اپراتورهایی که سرویس مشابه دیرین ارائه می کنند با کاهش درآمد ۵۰ تا ۹۰ درصدی مواجه هستند . 


او با ابلاغ اینکه درآمد اپراتورهای موبایل در سرویسی مانند پیامک، به صفر رسیده و در حوزه مکالمه هم درآمد اپراتورها فرایند کاهشی دارد، تاکید کرد: بدین ترتیب اپراتورها باید با دقت به شرایط نو باز پباده سازی شده و برای دگرگون سازی نو فراهم باشند . 


نائب رئیس وزیر ارتباطات گفت: برای ایجاد تحول دیجیتال، بایستی سازمانها متحول شوند و خویش را مهیا قبول آن کنند . براین اساس باید استراتژی حوزه کسب وکار و روش در الگوها و سرمایه گذاری ها را مبتنی بر دگرگون سازی دیجیتال تغییر تحول بخشید که این تغییرات از سال ۲۰۱۳-۲۰۱۲ در برخی از کشورهای عالم مقدمه شده میباشد . 


وی به کار گیری از دگرگون سازی دیجیتال در دنیا را موجب ارتقاء درآمد دانست و افزود: طبق آمار مجمع جهانی اقتصاد، کشورهایی که راهکار دگرگون سازی دیجیتال را اجرا کردند با افزایش ۹درصدی درآمد، ارتقاء ۱۲درصدی حجم بازار و ارتقا ۲۶ درصدی سودآوری شرکت ها همپا بودند . 


مدیر رگولاتوری با اشاره به اهداف دگرگون سازی دیجیتال گفت: تولید دگرگون سازی دیجیتال ارتقا سرعت ارائه خدمات، بهبود فرآیند عملیاتی اپراتورها، چابکی سازمانها و کاهش هزینه به خصوص ابزاری که در حوزه مجازی سازی به کار گیری می شود را در بر دارااست . 


وی ادامه داد: آمارها نشان می دهد که در مقطع زمانی سال ۲۰۱۶ که تحول دیجیتال به طور حساس مطرح شد، ارزش افزوده در صنعت ۱۰ هزار میلیارد دلار بود و پیش بینی می شود که تنها در بخش محتوا و سرگرمی این رقم به ۷۰۰ میلیارد دلار رسد . 


فلاح جوشقانی خاطرنشان کرد: بها افزوده در برق با دگرگون سازی دیجیتال به ۱۵۰۰ میلیارد دلار، در لجستیک ۲۱۰۰ میلیارد دلار، در حمل و نقل و خودرو ۲۶۰۰میلیارد دلار، در الکترونیک ۳۱۰۰ میلیارد دلار رسیده میباشد . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


مدیریت اداره تهیه قانون ها ارتباطات تصریح کرد: در صنعت ICT عواملی نظیر کاهش درآمد اپراتورها، اهرم هایی می‌باشند تا اپراتورها به سمت تحول دیجیتالی شدن جنبش کنند و به طور معین در حوزه ICT به طور کلی ۲۰۰۰میلیارد دلار بها افزوده با تحول دیجیتال ایجاد می شود . 


وی با اشاره به نقش دارای اهمیت رگولاتوری در حوزه ICT خاطرنشان کرد: بایستی طبق دگرگون سازی دیجیتال رگولاتوری بازطراحی شود هم‌زمان با ورود نسل پنجم تلفن همراه، رگولاتوری مشارکتی در فرمان عمل قرار داراست . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


فلاح جوشقانی افزود: در ساختار نو رگولاتوری معاونت کسب و عمل و بازار پیش بینی شده که مهم‌ترین هدف آن مورد سازی در حوزه مقررات گذاری و رگولاتوری برای دگرگون سازی دیجیتال محسوب می شود و روش ما موضوع ساز تحول میباشد . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/18ساعت 14:23 توسط پایشگر | تعداد بازديد :38 |

سرخه بر رمز مزار پدر و مادر خویش حاضر شد . به گزارش خبر نگار مهر، حسن شیخ مدیر جمهور کشور‌ایران اس

اراک- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اشتغالزایی در مرزوبوم مستلزم تقویت توانایی ایجاد داخلی و همچنین خودداری از واردات کالاهایی است که در باطن قابلیت و امکان ساخت آنها وجود دارااست . 

به گزارش خبر نگار مهر، رضا رحمانی پیش از ظهر پنج‌شنبه در جریان بازدید از یک واحد صنعتی در اراک، در عده خبرنگاران اظهار داشت: اشتغالزایی در مرز و بوم با به کار گیری از توان تولید داخلی و دوری از واردات به میهن محقق می شود . 
وزیر صنعت، معدن و تجارت تیتر کرد: حمایت از تولید داخلی با دقت به منویات مقام معظم رهبری در این زمینه به چهره دور از شوخی در دستور عمل وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته می باشد . 

او بیش تر کرد: با اعتنا به ظرفیت بالای تولید واحدهای صنعتی استان مرکزی، به کارگیری از این گنجایش برای ایجاد باید مورد اعتنا قرار گیرد و با بهره گیری از بضاعت ایجاد داخل، از واردات پرهیز شود . 


وزیر صنعت، معدن و تجارت توضیح داد: به کار گیری از ظرفیت های داخلی برای تولید، در راستای ارتقاء توان اقتصاد ملی دارای اهمیت دوچندان میباشد و علاوه بر این قضیه ساز اشتغال در کشور خواهد بود . 


رحمانی در جواب به سوالی در موضوع وضعیت کارگران واحد تولیدی نیشکر هفت تپه خوزستان طولانی تر کرد: خوشبختانه با اقدامات و پیگیری های انجام گردیده توسط مسئولان، هم درحال حاضر این واحد تولیدی در حال فعالیت بوده و طی تعدادی روز اخیر، مجددا عمل خود را از راز گرفته است . 
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/15ساعت 11:43 توسط پایشگر | تعداد بازديد :40 |

عناوين مطالب پربازدید
هشدار ظریف :
النصره دومین شهرک بزرگ در غرب حلب سوریه را اشغال کرد
پیشنهاد جدید مجلس برای افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
کدام وعده محقق شده که این دومی باشد؟!
زاکانی برای حل مشکلات کشور راهکار داد
حمله موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان