تبليغات در قزوين باکس
البرزآگهي

قزوين باکس

پایگاه خبری و تحلیلی

پایگاه خبری و تحلیلی

ایرانیان، سهمیه بنزین خود را نقدی می گیرند

ایران، 18 میلیون خودرو دارااست و ۶۰ درصد مردمان ماشین ندارند . باید سهمیه بنزین به مردمان داده شود خیر اتومبیل . 


به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنيم، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ما بایستی برای مردم میهن سهمیه بنزین گزینش کنیم خیر برای خودرو، چون در کل مرزو بوم ۱۸ میلیون ماشین داریم و ۶۰ درصد مردمان ماشین ندارند و از منافع حاصله بی قسمت می‌باشند . 


مرجع  اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

بنزین 

در ایران گران نخواهد شد © 

AFP 2018 / SEYLLOU بنزین 

در کشور‌ایران گران نخواهد شد علی کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ابتدای این جلوس کرد در خصوص عوارض دولت برای حذف کارت سوخت اظهار داشت: نخستین اینکه اعلام شد سامانه هوشمند سوخت سالانه 20 میلیارد تومان هزینه حفظ دارد و برای حذف این هزینه، تصمیم به کنار گذاشتن کارت سوخت کردند؛ نکته دوم این‌که سامانه مو جود و دو نرخی بودن سبب ساز خرابی می شود . 

او در ادامه افزود: ما بایستی برای مردم مرزو بوم سهمیه تعیین کنیم نه برای خودرو، چون در کل مرزوبوم 18 میلیون ماشین داریم و 60 درصد مردمان خودرو ندارند و از منافع حاصله بی نصیب میباشند . 

به عقیده ایشان سهمیه بندی بنزین این مدل خواهد بود: ما برای آحاد جامعه یعنی جمعیت 80 میلیون نفری ایران، سهمیه انتخاب کنیم و این سهمیه الزاما سهمیه بنزین نیست، بلکه به نوعی اعتباری است که در کارت اعتباری قرار می گیرد و در حالتی که خانوار اتومبیل داشتند، از بنزین به کار گیری میکنند و در حالتی که اتومبیل نداشتند، از مترو و اتوبوس استعمال مینمایند . 

وی ادامه داد: افزایش ارزش بنزین و حذف یارانه می تواند تورم زا باشد و برای پرهیز از این خلل می توانیم مدتی را مشخص کنیم برای مثال یک ماه که این پول قابل برداشت نقدی نباشد و آنگاه از زمان مشخص، باقیمانده اعتبار را می توانند به رخ نقد استعمال کنند . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/22ساعت 10:09 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2 |

واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!

واکنش 

حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی! به گزارش مشرق، حسن شمشادی فعال رسانه ای با انتشار خبر توزیع گوشت یخ زده با کارت ملی به این خبر برخورد نشان بخشید . 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


توزیع 

گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره بار 

مدیرعامل 

میادین میوه و تره توشه شهرداری تهران: 

گوشت منجمد با کارت ملی در میادین با ارزش ۲۸ هزار تومان توزیع میشود . 


هر نفر با کارت ملی قادر است در هفته سه توشه به میادین مراجعه کرده و هر توشه ۲ کیلو گوشت با قیمت اعلام شده خریداری کند . 


منشا 

:فارس 

پی نوشت اینجانب : حضرات جایگاه مسئول اولا حقیقتا متشکریم ( یا همون مچکریم) ، دوم از این که به این شکل خوب عزت مون رو مراقبت می کنید؛ حقیقتا ممنونیم .

سوم این‌که لطف فرمائید همگی چی رو کوپنی فرمائید تا خیالمون مقداری تا بخشی سهل تر بشه و تمام

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/21ساعت 11:15 توسط پایشگر | تعداد بازديد :3 |

کدام وعده محقق شده که این دومی باشد؟!

شهروند دیگری حدودا ۳۵ ساله به همراه دو کودک خردسال خود در سبزه میدان، مقابل ورودی بازار طلا‌فروشان در انتظار همسرش ایستاده، دعوت ما را برای مصاحبه می‌پذیرد و در پاسخ به اظهارات دیروز رئیس‌جمهور به ما می‌گوید: «ارزانی ندیده‌ایم. همه چیز هم روز به روز در حال افزایش است. مسکن، کالا‌های اساسی و خوراک و پوشاک همه چیز رفته بالا. ۳- ۴ سال گذشته را کاری نداریم، همین چند ماه اخیر را ببینید!»

کمی آن طرف‌تر دو خانم کنار هم و روی سکو‌های ورودی بازار طلا‌فروشان نشسته بودند، سراغ آن‌ها هم رفتیم و همین سؤال را از آن‌ها پرسیدیم. خانمی که چند کیسه پلاستیکی از خریدهایش را دور دستش حلقه کرده بود پاسخ داد: «آخر چه چیزی ارزان‌تر شده؟ شما به ما بگویید! بخصوص مواد غذایی که قیمت‌ها سرسام‌آور بالا رفته». خانم محجبه‌ای که کنارش نشسته بود، صحبت‌هایش را قطع کرد و گفت: «آخر کدام یک از وعده‌های دولت راست بود و محقق شد که این دومی‌اش باشد؟ اگر در وعده‌های خود صادق بودند، نباید در قیمت کالا‌ها اینقدر شاهد هرج و مرج می‌بودیم». خانمی که مخاطب اولمان بود با کنایه می‌گوید: «این‌ها را بنویس!»

برای خانم و آقای جوانی که در حال عبور از کنارمان بودند و ظاهرا خرید هم کرده بودند، هم صحبت‌های آقای روحانی را بازخوانی کردیم، خنده‌ای تحویلمان دادند و گفتند: «ما که هر دفعه چیزی خریده‌ایم از دفعه قبل گران‌تر شده!» بعد با خنده و لحنی کنایه‌ای ادامه داد: «ما که کاهش قیمتی ندیدیم. از دیگران بپرسید شاید برای آن‌ها ارزان شده باشد!»
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/20ساعت 10:57 توسط پایشگر | تعداد بازديد :3 |

رقابت عاشقانه شهرام عبدلی و سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی، زهرا جهرمی و شهرام عبدلی به عنوان بازیگران سناریو «گذر لوطی هاشم» معرفی شدند . 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سناریو «گذر لوطی هاشم» به کارگردانی حسین تبریزی در بهشت بازی زنده شهرزاد به روی صحنه می رود . نمایشنامه «گذر لوطی هاشم» را ابوالفضل حاجی علی‌خانی متن و میثم آهنگری تنظیم کننده این پروژه می باشد . 

«گذر لوطی هاشم» روایتی عاشقانه است از عشق و علاقه لیلا دختر مرحوم آشیخ فرج‌الله، لیلا (زهرا جهرمی) ۱۰ سال دیده انتظار پسر عمویش نادر(سیاوش خیرابی) بوده تا علم آموزی طب را در فرنگ به نقطه پایان رساند و به وطن بازگردد . فرخ (شهرام عبدلی) لوطی اولیه پاتخت، پهلوان محله، دوست دیرینه و همپا بازی کودکی لیلا و نایاب میباشد که در غیاب نایاب یک‌سری نوبه از لیلا خواستگاری نموده . آخر و عاقبت نادر میآید و جدالی شیرین و تلخ میان این ۳ بدن همراه دبستانی شعله ور می‌گردد . 

حسین تبریزی کارگردان سینما و تلویزیون است که فیلم‌های سینمایی «افسونگر»، «مسئله مهین ایراد ملیحه» و… را کارگردانی کرده است . همچنین فیلم سینمایی «سلام علیکم حاج‌ آقا» به کارگردانی حسین تبریزی وتهیه کنندگی محمد رضا محمدی به زودی از این تیم اکران خواهد شد . 
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/19ساعت 14:34 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2 |

درآمد اپراتورها از پیامک موبایل به صفر رسید

به گزارش خبر نگار مهر، حسین فلاح جوشقانی در نخستین روز از هفته دیجیتال کشور‌ایران در سمینار تخصصی «تحول دیجیتال و صنعت مخابرات» که در وزارت ارتباطات برگزار شد، با اشاره به تحولاتی که در جهان به دنبال اقتصاد دیجیتال شکل گرفته است، گفت: کاهش درآمد اپراتورهایی که سرویس به روز نشده دارا‌هستند در عالم مشهود است به نحوی که اپراتورهایی که سرویس مشابه دیرین ارائه می کنند با کاهش درآمد ۵۰ تا ۹۰ درصدی مواجه هستند . 


او با ابلاغ اینکه درآمد اپراتورهای موبایل در سرویسی مانند پیامک، به صفر رسیده و در حوزه مکالمه هم درآمد اپراتورها فرایند کاهشی دارد، تاکید کرد: بدین ترتیب اپراتورها باید با دقت به شرایط نو باز پباده سازی شده و برای دگرگون سازی نو فراهم باشند . 


نائب رئیس وزیر ارتباطات گفت: برای ایجاد تحول دیجیتال، بایستی سازمانها متحول شوند و خویش را مهیا قبول آن کنند . براین اساس باید استراتژی حوزه کسب وکار و روش در الگوها و سرمایه گذاری ها را مبتنی بر دگرگون سازی دیجیتال تغییر تحول بخشید که این تغییرات از سال ۲۰۱۳-۲۰۱۲ در برخی از کشورهای عالم مقدمه شده میباشد . 


وی به کار گیری از دگرگون سازی دیجیتال در دنیا را موجب ارتقاء درآمد دانست و افزود: طبق آمار مجمع جهانی اقتصاد، کشورهایی که راهکار دگرگون سازی دیجیتال را اجرا کردند با افزایش ۹درصدی درآمد، ارتقاء ۱۲درصدی حجم بازار و ارتقا ۲۶ درصدی سودآوری شرکت ها همپا بودند . 


مدیر رگولاتوری با اشاره به اهداف دگرگون سازی دیجیتال گفت: تولید دگرگون سازی دیجیتال ارتقا سرعت ارائه خدمات، بهبود فرآیند عملیاتی اپراتورها، چابکی سازمانها و کاهش هزینه به خصوص ابزاری که در حوزه مجازی سازی به کار گیری می شود را در بر دارااست . 


وی ادامه داد: آمارها نشان می دهد که در مقطع زمانی سال ۲۰۱۶ که تحول دیجیتال به طور حساس مطرح شد، ارزش افزوده در صنعت ۱۰ هزار میلیارد دلار بود و پیش بینی می شود که تنها در بخش محتوا و سرگرمی این رقم به ۷۰۰ میلیارد دلار رسد . 


فلاح جوشقانی خاطرنشان کرد: بها افزوده در برق با دگرگون سازی دیجیتال به ۱۵۰۰ میلیارد دلار، در لجستیک ۲۱۰۰ میلیارد دلار، در حمل و نقل و خودرو ۲۶۰۰میلیارد دلار، در الکترونیک ۳۱۰۰ میلیارد دلار رسیده میباشد . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


مدیریت اداره تهیه قانون ها ارتباطات تصریح کرد: در صنعت ICT عواملی نظیر کاهش درآمد اپراتورها، اهرم هایی می‌باشند تا اپراتورها به سمت تحول دیجیتالی شدن جنبش کنند و به طور معین در حوزه ICT به طور کلی ۲۰۰۰میلیارد دلار بها افزوده با تحول دیجیتال ایجاد می شود . 


وی با اشاره به نقش دارای اهمیت رگولاتوری در حوزه ICT خاطرنشان کرد: بایستی طبق دگرگون سازی دیجیتال رگولاتوری بازطراحی شود هم‌زمان با ورود نسل پنجم تلفن همراه، رگولاتوری مشارکتی در فرمان عمل قرار داراست . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


فلاح جوشقانی افزود: در ساختار نو رگولاتوری معاونت کسب و عمل و بازار پیش بینی شده که مهم‌ترین هدف آن مورد سازی در حوزه مقررات گذاری و رگولاتوری برای دگرگون سازی دیجیتال محسوب می شود و روش ما موضوع ساز تحول میباشد . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/18ساعت 14:23 توسط پایشگر | تعداد بازديد :3 |

سرخه بر رمز مزار پدر و مادر خویش حاضر شد . به گزارش خبر نگار مهر، حسن شیخ مدیر جمهور کشور‌ایران اس

اراک- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اشتغالزایی در مرزوبوم مستلزم تقویت توانایی ایجاد داخلی و همچنین خودداری از واردات کالاهایی است که در باطن قابلیت و امکان ساخت آنها وجود دارااست . 

به گزارش خبر نگار مهر، رضا رحمانی پیش از ظهر پنج‌شنبه در جریان بازدید از یک واحد صنعتی در اراک، در عده خبرنگاران اظهار داشت: اشتغالزایی در مرز و بوم با به کار گیری از توان تولید داخلی و دوری از واردات به میهن محقق می شود . 
وزیر صنعت، معدن و تجارت تیتر کرد: حمایت از تولید داخلی با دقت به منویات مقام معظم رهبری در این زمینه به چهره دور از شوخی در دستور عمل وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته می باشد . 

او بیش تر کرد: با اعتنا به ظرفیت بالای تولید واحدهای صنعتی استان مرکزی، به کارگیری از این گنجایش برای ایجاد باید مورد اعتنا قرار گیرد و با بهره گیری از بضاعت ایجاد داخل، از واردات پرهیز شود . 


وزیر صنعت، معدن و تجارت توضیح داد: به کار گیری از ظرفیت های داخلی برای تولید، در راستای ارتقاء توان اقتصاد ملی دارای اهمیت دوچندان میباشد و علاوه بر این قضیه ساز اشتغال در کشور خواهد بود . 


رحمانی در جواب به سوالی در موضوع وضعیت کارگران واحد تولیدی نیشکر هفت تپه خوزستان طولانی تر کرد: خوشبختانه با اقدامات و پیگیری های انجام گردیده توسط مسئولان، هم درحال حاضر این واحد تولیدی در حال فعالیت بوده و طی تعدادی روز اخیر، مجددا عمل خود را از راز گرفته است . 
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/15ساعت 11:43 توسط پایشگر | تعداد بازديد :3 |

ایران نیازی به پایگاه نظامی در سوریه ندارد

سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکار کننده در خاطرنشان کرد وگوی منحصر با خبر نگار سیاسی ایرنا اظهارداشت: جمهوری اسلامی کشور ایران سازه به در خواست دولت ها و مردم عراق و سوریه به این کشورها یاری مستشاری می دهد . 

وی تصریح کرد: حضور مستشاری جمهوری اسلامی کشور‌ایران تماما قانونمند میباشد . 

سخنگوی ارشد نیروهای دارای اسلحه جمهوری اسلامی کشور ایران در جواب به سوالی مبنی بر همکاری مستشاران اهل ایران و روس با یکدیگر در سوریه گفت: کشور ایران و روسیه در کارها مستشاری با یکدیگر هماهنگ می‌باشند . 

سردار شکار‌کننده در رابطه با ادعاهای مطرح گردیده مبنی بر هدف قرارگرفتن موضع ها ایران در سوریه عنوان کرد: ما موضع‌ها مستقلی در سوریه نداریم که کسی بخواهد هدف قرار دهد . 

او ادامه داد: ممکن هست موضع‌ها و پایگاه های سوری ها را بمباران نمایند و در این هجوم ها به مستشاران جمهوری اسلامی هم آسیب برسد . 

سردار شکار‌چی افزود: سخن هایی که مبنی بر حضور کشور ایران در سوریه مطرح می شود بهانه جویی ایالات متحده بر پایه مزخرفات صهیونیست ها هست . 

وی با ابلاغ این که عراق و سوریه بر حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه سماجت دارند، یادآور شد: ارتش ومردم عراق و سوریه با معاندان خود می جنگند و جمهوری اسلامی رسما دخالتی در این زمینه ندارد . 


**لزومی 

ندارد در رابطه با موشک ها پاسخگو باشیم سخنگوی ارشد نیروهای دارای اسلحه جمهوری اسلامی کشور‌ایران در پاسخ به سوالی در رابطه با ادعای آمریکایی ها مبنی بر تست موشک جدید توسط ایران گفت: لزومی نمی بینیم در خصوص توانمندی های موشکی به کسی پاسخگو باشیم . مگر آمریکایی ها هر سوالی که از آنها پرسیده می شود پاسخ می دهند . 

سردار شکار کننده تاکید کرد: ما در حالتی که نیاز به آزمایش و توسعه و گسترش بضاعت موشکی داشته باشیم از کسی اجازه نمی گیریم و این فعالیت را انجام می دهیم . 

وی افزود: آمریکایی ها موشک را برای تجاوز به دیگر کشورها، تسلط بر مرزوبوم ها و تامین منافع خویش به قیمت له کردن مردمان جهان می خواهند اما جمهوری اسلامی در دعوا موشک به هیچ تیتر چنین اهدافی را دنبال نمی نماید . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

سخنگوی ارشد نیروهای دارای اسلحه جمهوری اسلامی کشور ایران تصریح کرد: کشور ایران برای محافظت منافع خود و دوری از هرگونه تعرض نیازمند گسترش بضاعت موشکی می باشد . 

وی با تاکید بر این که داشتن موشک یک عدد از ملزومات دارای اهمیت جمهوری اسلامی است، گفت: موشک را در حد نیاز دفاعی مرزوبوم به حیث کیفی و مقداری ایجاد و تست خواهیم کرد . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/13ساعت 13:29 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2 |

افزایش ضریب تراکنش الکترونیک به ۵۹.۱ و سالیانه میلیاردها رسیدهای کاغذی

معصومه آقاپور علیشاهی، نماینده کمیسیون اقتصادی مجلس در موضوع ضریب پرداخت الکترونیکی به مرزوبوم به خبر نگار ایبِنا از ارتقاء ضریب پرداخت الکترونیکی کشور‌ایران به ۵۹ .۱ درصد در آمار معاملات در آمارهای سه ماهه ابتدایی سال جاری خبر داده بود که نشان از کاهش خریدهای نقدی به صورت اسکناس در پیش‌روی تراکنش‌های الکترونیکی دارداین در حالی است که مدیرعامل کمپانی خدمات انفورماتیک در سال ۹۶ از انجام ۳۶ میلیارد تراکنش شاپرکی خبر داده بود که توقع میرود تا این آما امسال به بیش از ۳۰ میلیارد تراکنش برسد؛ در صورتی که همین موضوع را آنالیز کنیم متوجه می‌شویم که روزمره حجم بسیار بالایی تراکنش به فیس الکترونیک انجام می‌شود که بخش گسترده آن بر بستر دستگاه‌های کارتخوان و خودپرداز هست و بسیاری از مشتریان سیستم بانکی علاقه دارند تا رسید کاغذی را نیز اخذ نمایند که حجم مضاعف بالایی تامین کاغذ را در شبکه بانکی نیاز داراست و هزینه بانک‌ها را ارتقا می‌دهد البته برای این مشکل بسیاری باور دارا‌هستند که می بایست رسید کاغذی حذف و رسید الکترونیک به چهره پیام کوتاه جایگزین شود . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

رسید 

الکترونیک فعلا در دسترس نیست! در زمینه تغییر و تحول رسید کاغذی به رسید الکترونیک دو مشکل حیاتی از پاراگراف تاکید ضابطه پرداخت الکترونیک برای ارائه رسید کاغذی و دوم آن که برخی از عدم ارسال برخی از پیامک های بانکی حتی با توجه به عضویت مشتری در سیستم اطلاع رسانی پیامکی وجود دارااست که باعث شده تغییر و تحول تکنولوژی تا اطلاع ثانوی قابل انجام نباشد البته در این برهه زمانی احتمالا شایسته ترین استراتژی برای کاهش هزینه‌ شرکت‌های پرداخت الکترونیک، تغییر‌و تحول تصمیمات در مسئله رول برگه و تامین این کالا بوسیله پذیرندگان به شمار برود که قادر است از رقابت‌های ناسالم با ارائه رول کاغذ و دستگاه پذیرنده بوسیله برخی از شرکت‌ها برای ارتقا تراکنش جلوگیری کند . 

موضوع :
برچسب ها : خبر,

+ نوشته شده در 1397/9/11ساعت 10:50 توسط پایشگر | تعداد بازديد :4 |

دلایل 

«زلزله» بر حالت روحی و خل وچل کودکان قصر شیرین پس از ز‌لزله ۶ .۴ 

ریشتری عضو هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق خردسالان نسبت به آثار و دلایل زمین لرزه بر شرایط روحی و کم عقل خردسال ها هشدار داد و گفت: در‌صورتی‌که مداخلات دیوانه به موقع و صحیح فیس نگیرد، نوباوه مبتلا نوعی استرس مزمن می‌شود که تا بزرگسالی و چه بسا تا نقطه پايان عمر هم یاور او خواهد بود . 


دکتر معالج فاطمه اشرفی، در گفت‌وگو با ایسنا، با ابلاغ این‌که کودکان از آسیب‌پذیرترین اقشار در برهه زمانی زمین‌لرزه هستند، افزود: به همین عامل در صورتیکه مداخلات روانکاوی به سرعت و ولی به شکل همیشگی بر روی آنان انجام نشود، ممکن میباشد تاثیرات بدی روی آتی و خلق این افراد برجای بگذارد . به عنوان نمونه در زمین لرزه سال گذسته کرمانشاه شاهد این بودیم که خردسال ها درعرض چندین ثانیه تمام زندگی و دارایی خود را از دست دادند و چه بسا برخی از آن ها علاوه بر خانه، پدر و مامان خویش را هم از دست دادند . وی با ابلاغ اینکه هضم کردن چنین رویدادی برای کودک، عمل دشواری است، اظهار کرد: سال پیشین حدود ۴۸ ساعت بعد از آن از زمین لرزه کرمانشاه در بخش ها زمین لرزه زده حاضر شدیم و شاهد بودیم که اکثر بچه‌ها شوکه بودند . وقتی با آن ها گفت‌وگو کردیم متوجه شدیم که آنها حتی از صدای زمین‌لرزه نیز وحشت داشتند . اشرفی تصریح کرد: هنگامی یک نفر پدر و مامان خود را از دست می‌دهد، دستکم منزل و سرپناهی دارد و افرادی نیز می‌باشند که او را دلداری بدهند، اما در زلزله این خردسالان خیر خانه‌ای داشتند و خیر کسی بود که به آنان به طور ویژه رسیدگی کند، چراکه کلیه درگیر تبعات ز‌لزله بودند، در این حالت درصورتی که پدر و مادر هم زنده باشند، بازهم آنقدر فضا سنگین می باشد که تاثیر بدی روی بچه می‌گذارد، همین امر هم منجر آسیب‌پذیری اکثر خردسال ها ز‌لزله زده می‌گردد . عضو هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق و دستمزد خردسالان با ابلاغ این‌که متاسفانه در مرز و بوم ما برای بحران‌های خل وچل آمادگی وجود ندارد، توضیح داد: ما تیم‌های روانشناسی ثابت نداریم و در مسئله مساله کم عقل نمی‌توان با یک هفته یا این که ۱۰ روز خلل ها را حل و فصل کرد، باید افراد و به ویژه کودک ها به صورت مداوم تحت معالجه قرار بگیرند و دست‌کم حتمی می‌باشد حمایت‌های روانی از خردسالان یک سال دوام داشته باشد تا این افراد بتوانند به زندگی معمولی خویش برگردند . اشرفی طولانی تر کرد: البته به موازات حمایت‌های روانی بایستی اقدامات فیزیکی هم در مناطق زلزله‌زده انجام شود، به عنوان مثال خانه‌های این افراد سریع‌تر ساخته شود، تجهیزات اولیه مثل خدمت بهداشتی، حمام و . . . مهیا شود و این دو به موازات هم پرورش کنند . او درباره تبعات عدم اعتنا به شرایط روحی و روانی خردسالان زلزله‌زده هم اظهارکرد: در صورتی‌که مداخله به موقع و درست چهره نگیرد، کودک مبتلا نوعی استرس مزمن می گردد که تا بزرگسالی و حتی تا پایان قدمت هم همپا وی خواهد بود . این شخص به تمامی چیز بی اعتماد گردیده و در این وضعیت نمی‌تواند وارد جامعه گردیده و نقش بپذیرند . بعضی از این اشخاص گوشه‌گیر و منزوی می‌شوند و برخی دیگر نیز به سمت بزهکاری جنبش می‌نمایند . عضو هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق و دستمزد خردسالان شرایط کودک ها در کرمانشاه را در مقایسه به وضعیت خردسالان در زلزله ورزقان نامناسب‌تر تعریف کرد و گفت: متاسفانه کودکان در حیطه کرمانشاه اگر چه مستقیما مبارزه را ندیدند، ولی اثر ها و تبعات و چه بسا عوارض هجوم ها شیمیایی را در معاش خویش دیده‌اند و استرس‌های قبل نیز یاور آنها و خانواده شان بوده است . همین دستور موقعیت را برایشان سخت‌تر می‌نماید . از طرف دیگر مرحله اقتصادی ساکنان مناطق زلزله‌زده کرمانشاه هم در مقایسه با ساکنان آذربایجان شرقی پایین‌تر می‌باشد وهمین دستور هم در ارتقا اضطراب‌ها مفید است . 

مرجع اخبار  رسمی

پایگاه خبری و تحلیلیاو اقداماتی مانند بازی درمانی، مجموعه درمانی و . . . را برای این خردسال ها مطلوب تعریف کرد و گفت: به طبع بایستی سازمان‌ها و سازمانهای مسئول برای حمایت کم عقل وارد گردیده و وزارت بهداشت، بهزیستی و . . . در مسئله این موضوعات مداخله کنند، چرا که تنها نمی توان از امداد نیروهای داوطلب به کار گیری کرد و این افراد نمی‌توانند 1سال از بازه زمانی خود را صرف اقدام داوطلبانه کنند . 


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/9/10ساعت 12:25 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2 |

آیا محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران خودکشی کرده است؟

آیا شهردار اسبق تهران خودکشی کرد؟!

چندی پیش همسر دوم نجفی گفت که عاشق شدیم و ازدواج کردیم؛ اما در فضای مجازی شایع شد که شهردار اسبق تهران خودکشی کرده است اما همسر جدید به جد این موضوع را تکذیب کرد.

پایشگر

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

به گزارش مشرق، محمدعلی نجفی  شهریور ماه سال ۹۶ شهردار تهران شد و اواخر اسفند به دلیل بیماری استعفا کرد و در ابتدای سال ۹۷ بهشت را ترک کرد.

در همان ایام موضوعات زیادی درباره استعفای نجفی مطرح شد. اما همسر جدید شهردار سابق تهران بعد از ماه ها پرده از حواشی برداشت و گفت: هر فردی می تواند عاشق شود و ازدواج کند، همه انسان ها تا زمانی که جان دارند حس دوست داشتن در وجودشان است ما هم عاشق شدیم و ازدواج کردیم.

خانم جدید نجفی ادامه داد: یک عده می گویند اینها طلاق می گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف ها چیست؟ این سخنان را می گویند  تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظرها را جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.

چند روزی است در فضای مجازی خبری مبنی بر خودکشی شهردار اسبق تهران در یک هتل دست به دست می شود.خبرنگار ما با تعداد زیادی از اطرافیان شهردار تهران تماس گرفت و آنها اصلا از موضوع خبری نداشتند.

بهروز شجاعی که در زمان حضور نجفی در شهرداری تهران معاون رسانه مرکز ارتباطات شهرداری تهران بود در توئیتی گفت که این خبر کذب محض است و همین چند دقیقه پیش با نجفی حرف زده است.

موضوع :
برچسب ها : پایشگر,شهردار,تهران,خودکشی,

+ نوشته شده در 1397/9/8ساعت 11:55 توسط پایشگر | تعداد بازديد :4 |

عناوين مطالب پربازدید
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان
آیا محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران خودکشی کرده است؟
افزایش ضریب تراکنش الکترونیک به ۵۹.۱ و سالیانه میلیاردها رسیدهای کاغذی
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
هشدار ظریف :
سرخه بر رمز مزار پدر و مادر خویش حاضر شد . به گزارش خبر نگار مهر، حسن شیخ مدیر جمهور کشور‌ایران اس
درآمد اپراتورها از پیامک موبایل به صفر رسید
کدام وعده محقق شده که این دومی باشد؟!
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
افت شدید آمار تولید خودرو در کشور - ابان ۹۷