تبليغات در قزوين باکس
البرزآگهي

قزوين باکس

پایگاه خبری و تحلیلی

پایگاه خبری و تحلیلی

الزام خودروسازان به افزایش تولید امکان پذیر است؟ دولت، وا داده است!

الزام خودروسازان به افزایش تولید امکان پذیر است؟ دولت، وا داده است!

پایگاه خبری و تحلیلی

اخبار بازار پایشگر-تاخت و تاز خودروسازان در عرصه اقتصادی کشور که هیچ نظارتی بر امور دیده نمی شود، همچنان ادامه دارد تا جایی که دولت هم از پس آنها برنیامده است.

افزایش مدام و سرسام آور قیمت ها بدون افزایش کیفی خودرو ها از جمله عوامل اساسی نارضایتی مردم از صاحبان خودروسازان است که در هر دولتی امور این حوزه را به دست گرفته و با حاتم بخشی تمام، عناصر اصلی و تاثیرکذار دولت را به سمت خود می کشانند تا از این طریق پولی بر داشته های انبوه خود بیفزایند!

این در حالی است که مدیرعامل سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از برنامه ریزی این سازمان برای تحقق ساماندهی بازار خودرو در قالب مجموعه ای از سیاست های کلان و اقدامات اجرایی در مدت معین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عباس تابش به مصوبات جدید ستاد تنظیم بازار در دو بخش خودروهای پرتیراژ مشمول قیمت گذاری شورای رقابت و همچنین خودروهای خارج از شمول این قیمت گذاری پرداخت.

به گفته مدیر عامل سازمان حمایت، در بخش خودروهای پرتیراژ مشمول قیمت گذاری شورای رقابت با توجه به شرایط جدید، خودروسازها مکلف به افزایش تولید بر اساس برنامه ارائه شده و مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند.

تابش ادامه داد: همچنین شرکت های خودروسازی مکلف هستند حداقل ۸۰ درصد تولید خود را به تعهدات معوق اختصاص داده و ۲۰ درصد فروش فوری با هدف کاهش نرخ بازار داشته باشند.

وی متذکر شد: یکی دیگر از وظایف خودروسازها عمل به تمامی تعهدات فروش قطعی و فروش فوری بر اساس قیمت های مندرج در متن قرارداد است که هیچ افزایشی مشمول آنها نخواهد بود.

خودروهای پیش فروش شده تا پایان مرداد ٩٧ نباید افزایش قیمت داشته باشند

تابش اضافه کرد: خودروسازان در تعهدات پیش فروش عادی که تاریخ های سررسید قرارداد آنها تا ۳۱ مردادماه ۹۷ است به قیمت های مصوب مورد عمل در موعد تحویل(مندرج در فرم قرارداد) ملزم هستند و نباید افزایشی نسبت به قیمت های مصوب داشته باشند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: برای تعهدات پیش فروش عادی با قیمت زمان تحویل که تاریخ های سررسید قرارداد آنها بین یک شهریور تا ۳۰ دی ماه امسال است با لحاظ ارزش روز ودیعه مشتری، و افزایش های ناشی از تغییرات هزینه ای برای شرکتهای خودروساز اعم از مواد اولیه و نوسانات نرخ ارز محاسبه و دریافت کنند.

وی در خصوص تعهدات فروش عادی که تاریخ های سررسید قرارداد آنها از ابتدای بهمن ماه امسال به بعد می باشد، گفت: این تعهدها بر اساس شرایط مندرج در فرم قرارداد که حاصل توافق بین مشتری و خودرو ساز است تعیین و اجرایی خواهد شد.

تعهدات خودروسازان برای خودروهای خارج از شمول قیمت گذاری

تابش در ادامه و در خصوص خودروهای خارج از شمول قیمت گذاری شورای رقابت تصریح کرد: در این بخش نیز شرکت عرضه کننده مکلف است تعهداتی که تاریخ های سررسید قرارداد آنها تا ۳۱ مردادماه امسال است را مطابق قیمت رسمی شرکت در موعد تحویل (مندرج در قرارداد) رعایت کند و نباید افزایشی نسبت به قیمت مذکور داشته باشد. مدیر عامل سازمان حمایت بیان کرد: تعهدات فروشی که تاریخ های سررسید قرارداد آنها یک شهریورماه امسال به بعد می باشد(اعمال تغییرات نرخ برابری ارز) بر اساس ضوابط قیمت گذاری کالاهای تولید داخل و آیین نامه آن خواهد بود که ظرف اوایل هفته در کمیته خودرو مصوب و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: در موضوع مذکور، حفظ ارزش پول خریدار و دفاع از حقوق مصرف کننده اولویت اصلی سازمان حمایت است. به گفته تابش، قیمت تعهدات جدید سررسید نشده نیز راسا توسط شرکت های عرضه کننده و با رعایت ضوابط قیمت گذاری خواهد بود.

مدیرعامل سازمان حمایت همچنین تاکید کرد: در هر دو گروه خودرویی و شرایط قید شده برای ایفای تعهدات آنها، سود مشارکت و تاخیر در تحویل مطابق مفاد مندرج در ماده (۴) آیین نامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو، از قیمت نهایی کسر می شود. یادآور می شود خودروهای مشمول خودرو هایی است که به استناد مصوبه نهمین جلسه شورایعالی هماهنگی اقتصادی در مردادماه امسال قیمت گذاری هر دو خودروساز اصلی از شورای رقابت به ستاد تنظیم بازار واگذار شده است.مرجع اخبار رسمی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/11/2ساعت 10:18 توسط پایشگر | تعداد بازديد :0

افزایش حقوق کارمندان نیروی انتظامی

افزایش حقوق کارمندان نیروی انتظامی

اخبار اجتماعی پایشگر-نیروی انتظامی حقوق کارمندانش را درسال آینده افزایش می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر،سردار اشتری فرمانده ناجا در حاشیه بیست و یکمین گردهمایی معاونین اجتماعی استان‌ها و پلیس‌های تخصصی ناجا و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر ۷۰۰ کلانتری در کشور دارای مراکز مددکاری هستند و برای سال ۹۸ اکثر کلانتری‌ها را به مراکز مشاوره مجهز می‌کنیم.

وی گفت: مردم و خانواده‌ها و دستگاه قضایی از این عملکرد پلیس رضایت داشتند.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه بودجه ناجا در خصوص ساخت فیلم‌های اجتماعی محدود است و صدا و سیما باید کمک کند، اظهار کرد: البته قول‌هایی به ما داده شده و باید فیلم‌هایی ساخته شود که از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.

وی گفت: ما مطمئن هستیم که جشن انقلاب با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

فرمانده ناجا در خصوص افزایش حقوق کارمندان نیروی انتظامی در سال آینده گفت: اقداماتی در این زمینه صورت گرفته که به زودی اعلام می‌شود.

مرجع اخبار رسمی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/30ساعت 9:22 توسط پایشگر | تعداد بازديد :0

قطع همکاری ایران با اروپا در حوزه مبارزه با ترانزیت مواد مخدر و مهاجران

قطع همکاری ایران با اروپا در حوزه مبارزه با ترانزیت مواد مخدر و مهاجران

اخبار بین الملل پایشگر- روابط این روزهای ایران و اتحادیه اروپا همچون روزهای سرد و خشک دی ماه با وقوع برخی از تحولات رو به سردی گراییده و با توجه به فراز و نشیب‌های صورت گرفته و فشار عنصر سومی همچون آمریکا در حال حاضر خبری از گرمی و یا رفع برخی از چالش‌های به وجود آمده نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر ، بعد از انعقاد برجام بین ایران و کشورهای ۱+۵ همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، روابط ایران و اتحادیه اروپا گرمی بیشتری نسبت به قبل پیدا کرد ، چنان که شاهد سفر چندین باره خانم فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران بودیم و هر روز خبری از سفر مقامات عالی رتبه کشورهای اروپایی به همراه تجار این کشورها به تهران در رسانه‌های ایران و جهان برای گسترش تعاملات و همکاری ها منتشر می‌شد.

در چارچوب تلاش‌های دو طرف برای ارتقای این روابط ، ایران و اتحادیه اروپا تصمیم گرفتند که گفت‌وگوهای سیاسی سطح بالا بین دوطرف را بار دیگر از سر بگیرند چنان که این گفت‌وگوها تاکنون چندین دور، هر شش ماه یک بار به میزبانی تهران یا بروکسل در سه سال اخیر برگزار شده است. بعد از خروج آمریکا از برجام نیز ایران بنا به درخواست اروپایی‌ها به همراه چین و روسیه و تاکید آنها مبنی بر این که با تهیه ساز و کاری منافع ایران از برجام را تامین می‌کنند، به این قرارداد بین‌المللی متعهد ماند و به تعهدات خود عمل کرد. در حالی که ایران از اردیبهشت ماه سال جاری منتظر است که در برابر تحریم‌های یک جانبه آمریکا راهکار مالی اتحادیه اروپا یا SPV عملیاتی یا اجرایی شود و اروپایی‌ها به وعده‌های خود در این زمینه عمل کنند، شاهد این بوده‌ایم که مقامات اروپایی بارها علی‌رغم این که بعضا زمان‌هایی را نیز برای تحقق این روند مشخص کرده بودند، هنوز به صورت عملی و عینی اقدامی را در این مورد انجام نداده‌اند چنان که هنوز افق روشنی در این زمینه مشاهده نمی شود .

با توجه به گله‌مندی ایران از اتحادیه اروپا به خاطر بدعهدی آنها در اجرای تعهدات‌شان به نظر می‌رسد که طی دو الی سه ماه پایانی سال ۲۰۱۸ و ژانویه ۲۰۱۹ برخی از کشورهای اروپایی به صورت هماهنگ جهت فرار از پاسخگویی به خاطر بدعهدی‌شان با طرح برخی از مسائل حاشیه‌ای و همچنین فشار کشوری همچون آمریکا تلاش کرده‌اند که روابط ایران و اتحادیه اروپا را با چالش‌هایی روبرو کنند به نحوی که توجه افکار عمومی را از بد عهدی اروپایی‌ها در اجرای تعهدات‌شان دور کنند .

در همین چارچوب می‌توان به ادعاهای اخیر فرانسه، دانمارک و هلند در ارتباط با اقدام ایران جهت انجام عملیات تروریستی در این کشور و سوء قصد به شهروندان این سه کشور اشاره کرد. موضوعی که با واکنش مقامات وزارت امور خارجه ایران مواجه شد، چنان که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه در توییتی با اشاره به این ادعاها، نوشت : فرانسه، هلند و دانمارک در حالی این ادعاها را مطرح می‌کنند که این کشورها سال‌ها است محل اسکان گروه‌های تروریستی هستند که دست‌شان به خون صدها نفر از ایرانیان آلوده است.

تحولات صورت گرفته در روابط ایران و برخی از کشورهای اروپایی به موردی همچون بازداشت یک دیپلمات ایرانی در آلمان اخراج تعدادی از دیپلمات های ایران از دانمارک، هلند و آلبانی و اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران محدود نمی‌شود و نمونه آخر این اقدامات ضد ایرانی را می‌توان ، تصمیم کشور لهستان برای برگزاری نشست ضد ایرانی ورشو با همکاری آمریکا عنوان کرد .

در چارچوب همین تحولات، وزارت امور خارجه ایران در راستای اجرای سیاست‌های کلان کشور و حق انجام اقدام متقابل تلاش کرده با حفظ آرامش و بر اساس مصالح کشور اقداماتی را انجام دهد که در این زمینه می‌توان به احضار برخی از دیپلمات‌های اروپایی به وزارت امور خارجه و پیگیری این گونه اتهامات از طریق مجاری بین‌المللی اشاره کرد.

در همین چارچوب بر اساس برخی اخبار شنیده شده به نظر می‌رسد که دستگاه دیپلماسی ایران با هماهنگی با سایر دستگاه‌های تصمیم‌ساز در کشور احتمالا در نوع همکاری‌های ایران با اتحادیه اروپا تجدید نظر کند. در حال‌ حاضر ایران و اتحادیه اروپا در حوزه‌های مختلف سیاسی، امنیتی ، اقتصادی در موضوع مهاجران و مبارزه با ترانزیت مواد مخدر با یکدیگر همکاری دارند و بر اساس اطلاع خبرنگار ایسنا، دستگاه دیپلماسی ایران تصمیم دارد در فاز اول اجرای تصمیم مورد اشاره ، همکاری‌های خود را با این اتحادیه در حوزه مبارزه با ترانزیت مواد مخدر و مهاجران قطع کند و به این نوع همکاری‌ها پایان دهد .

البته اگر چنین گمانه‌زنی‌هایی درست باشد و ایران در این مسیر گام بردارد که احتمال آغاز این روند بسیار است، این موضوع می‌تواند به عنوان یک نقطه کلیدی و اساسی در روابط دو طرف باشد. از یک طرف می‌تواند آغازی برای دور شدن هر چه بیشتر ایران از اروپا باشد که با اقدامات اساسی و تجدید نظر ایران در برخی سیاست‌های قبلی خود نسبت به اروپا صورت خواهد پذیرفت و یا این که پایان بخش دوران سر در گمی اروپا باشد و دو طرف وارد فضای بهتری نسبت به گذشته شوند.

در همین چارچوب توجه به این موضوع بسیار مهم است که مقامات ایرانی بارها اعلام کرده‌اند که صبر ایران هم مانند همه حد و مرزی دارد چراکه روابط در عرصه بین‌الملل یک مسیر دو سویه است و دوران راه های یک طرفه در عصر اتوبان های مدرن بسر امده است و مقامات اروپایی در نوع برنامه‌ریزی خود در جریان تعامل با ایران قطعا باید به این اظهار نظر مقامات ایرانی توجه داشته باشند.

مرجع اخبار رسمی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/29ساعت 10:50 توسط پایشگر | تعداد بازديد :0

خودروهای خودروسازان ۱۲ میلیون تومان دیگر گران شد!

 

خودروهای خودروسازان ۱۲ میلیون تومان دیگر گران شد!

اخبار بازار پایشگر-با گران شدن چند باره قیمت خودرو اکنون باید دید مشتریان خودرو، قیمت‌های جدید را می‌پذیرند یا نه؟ و آیا بازار برای این قیمت ها کشش لازم را دارد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر،خودروسازان مجاز شده اند ۳۰ درصد به قیمت محصولات پیش‌فروش شده‌شان با موعد تحویل ابتدای شهریور تا انتهایدی ماه امسال بیفزایند. همچنین از ابتدای بهمن امسال به بعد نیز قیمت خودرو‌های داخلی، متناسب با حاشیه بازار محاسبه می‌شود و خودروسازان می‌توانند بر اساس این فرمول، اقدام به پیش‌فروش کنند.

به‌عبارت بهتر، خودروسازان مجاز هستند قیمت محصولات خود را از ابتدای بهمن به بعد، تا ۵ درصد زیر نرخ بازار افزایش بدهند و این موضوع در قرارداد‌های آتی آن‌ها با مشتریان لحاظ می‌شود.

در این شرایط، هم ایران‌خودرو و هم سایپا طی یکی دو روز گذشته اقدام به پیش‌فروش محصولات براساس فرمول جدید قیمت‌گذاری (حاشیه بازار) کرده‌اند؛ بنابراین مشتریان از همین ابتدا می‌دانند که قیمت محصولات ثبت‌نامی مطابق با حاشیه بازار در روز تحویل، محاسبه می‌شود.

با توجه به اینکه قیمت خودرو‌ها طبق فرمول حاشیه بازار، حداقل ۱۲ میلیون تومان بالا خواهد رفت، میزان استقبال عمومی از پیش‌فروش‌های اخیر نشان خواهد داد مشتریان قیمت‌های جدید را پذیرفته‌اند یا نه؟ در واقع پیش‌فروش‌های موردنظر را می‌توان آزمونی در راستای سنجش میزان پذیرش «آزادسازی قیمت خودرو» دانست و باید منتظر ماند و دید وزارت صنعت و خودروسازان، چه کارنامه‌ای را از آن حاصل خواهند کرد. /دنیای اقتصاد

مرجع اخبار رسمی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/26ساعت 11:05 توسط پایشگر | تعداد بازديد :1

مرجع اخبار رسمی پایگاه خبری و تحلیلی

یک دختر سعودی دیگر با انتشار یک فولدر ویدئویی و بازگو کردن وضع و اوضاع غیرمناسب خود در ایالات متحده عربی سروصدا به پا کرد . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، فعالان عربستانی یک فایل ویدئویی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند که در آن یک دختر سعودی به اسم «نجود» از خشونت پدرش برعلیه خویش و فرارو گریز از منزل خبر می دهد . 


این دختر سعودی در این فایل ویدئویی می گوید: پدرم به شدت من را کتک می زد و فحش می اعطا کرد . روز جاری نیز من را تهدید کرد که به یک استدلال مضحک آتش بزند . اینجانب از هراس سوخته شدن، از پنجره اتاقم گریز کردم . 


وی در ادامه افزود: اینجانب پیشتر که به وسیله پدرم زمینه ضرب و شتم قرار گرفتم به پلیس مراجعه کردم البته آن ها تنها یک تعهد از او گرفتند و هیچ کاری نکردند . من در درحال حاضر حاضر به یاری شما نیاز دارم و نمی خواهم به خانه گشوده گردم . 


پیشتر هم «رهف محمد القنون» یک دختر ۱۸ ساله سعودی با فرارو گریز از این مملکت از طریق کویت و پناهنده شدن به کانادا و بازگو کردن اوضاع و احوال بد زندگی اش در کنار خشونت جسمی که از سوی پدرش متحمل می شد راس اعتنا افکار عمومی جهان قرار گرفت . 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/25ساعت 14:25 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2

دانشجویان ایرانی برای مکرون بسته حمایتی فرستادند

دانشجو ها اهل ایران با ارسال بسته حمایتی مشتمل بر دربرگیرنده پتو، باتوم، آب معدنی برای مدیریت جمهور فرانسه تاکید کردند:

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

 آقای مکرون! در صورتی‌که پایین بار فشار اقتصادی زنده ماندی بعدا در زمینه جمهوری اسلامی ایران حرف می‌کنیم . 

دانشجو ها 

ایرانی برای مکرون بسته حمایتی فرستادند به گزارش افکارنیوز، دانشجو ها اهل ایران با ارسال بسته حمایتی مشتمل بر مشتمل بر پتو، باتوم، آب معدنی برای مدیر جمهور فرانسه تاکید کردند: آقای مکرون! در‌صورتی‌که تحت توشه فشار اقتصادی زنده ماندی بعدا در قضیه کشور ایران کلام می‌کنیم . 


بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) به بیانات مداخله‌جویانه وزیر خارجه فرانسه در مسئله توانایی موشکی کشور‌ایران برخورد نشان داد .
مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


‌برهمین مبنا دانشجوها اهل ایران با ارسال بسته حمایتی برای مکرون تاکید کردند: آقای رئیس‌جمهور در‌صورتی‌که تحت بار فشار اقتصادی زنده ماندی بعدا در مورد جمهوری اسلامی ایران کلام میکنیم . 


گفتنی هست این بسته که شامل پتو، باتوم، آب معدنی و میوه می باشد دوره امروز به وسیله دانشجو یان به سفارت فرانسه در تهران تحویل داده شد . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/24ساعت 9:07 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2

طالبی: منتظر برداشت محصول ۸ ساله از فوتبال ملی هستیم/ عراق اولین حریف جدی ماست

متخصص فوتبال گفت:‌ همگی فوتبال‌دوستان معطل برداشت جنس ۸ ساله مجموعه ملی می باشند که ثمره آن قهرمانی آسیا می بایست باشد . 

طالبی: 
منتظر برداشت محصول ۸ ساله از فوتبال ملی هستیم/ عراق اولین رقیب دور از شوخی ماست فرشید طالبی در گفت‌وگو با خبر نگار ورزشی خبرگزاری فارس در زمینه پیروزی جمهوری اسلامی ایران مقابل ویتنام و بازی روز چهارشنبه با عراق گفت:‌ شرایط استکان ملت‌ها به بهترین صورت برای کشور‌ایران رقم خورد . ما دو بازی اول‌مان مضاعف راحت بود یمن که صحبتی از آن در فوتبال آسیا نمی‌باشد در ویتنام که گروه صدم رده‌بندی فیفا می باشد . با این حالا ویتنام مقابل کشور ایران عالی بازی کرد و در دفاع کارایی نسبتاً قابل قبولی داشت . عراق هم تلنگر نیکی از ویتنام در بازی نخستین خورده بود و همین مسئله سبب ساز شد که عراق پیش‌روی یمن خوب تر بازی نماید و به پیروزی رسد . عراقی‌ها تحلیل اول را از ویتنام خورده بودند و این بررسی کارساز بود . 

او افزود: دیدار کشور‌ایران با عراق او‌لین بازی دورازشوخی ما در استکان می باشد و در این مسابقه می‌توانیم محک تقریبا جدی بخوریم .

طالبی با اشاره به موقعیت‌هایی که خط دفاع کشور‌ایران به حریفان در دو بازی قبلی داد، گفت: ارگانیک است که تیم‌هایی نظیر یمن و ویتنام هم پیش‌روی جمهوری اسلامی ایران صاحب وضعیت گل شوند این در ۹۰ دقیقه فوتبال یک دستور بدیهی و امکان‌ناپذیر است البته حقیقت آن می باشد که درصورتی که چنین موقعیت‌هایی را مقابل تیم‌های کارکشته لیوان بدهیم برایمان خطرساز و دردسرساز می‌گردد . 

او در موضوع این‌که مجموعه ملی می‌تواند در آسیا قهرمان شود، گفت: تمامی فوتبال‌دوستان ایرانی منتظرند که ثمره ۸ ساله مجموعه ملی را در این جام ملت‌ها ببینند و آن نیز قهرمانی در آسیا می باشد در حالتی که در آسیا قهرمان نشویم سوای تعارف می بایست بیان‌کنم ۸ سال را برای تیم‌سازی از دست داده‌ایم و ۸ سال بیهوده فعالیت کردیم . در صورتیکه کی‌روش مدیر فدراسیون فوتبال بود قطعاً خودش از سرمربی تیم ملی توقع قهرمانی داشت وگرنه ما گذشته از کی‌روش هم به جام جهانی رفته بودیم در لیوان ملت‌ها با مایلی‌کهن و برانکو نیز موفقیت‌هایی مثل سومی به دست آورده بودیم . براین اساس در صورتی‌که صحبت از قهرمانی بکنیم صحبتی استرس‌زا برای فوتبال ملی ما نمی باشد . 

انتهای 
پیام/
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/23ساعت 9:09 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2

حمله موشکی رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

 

۰۵:۴۵:۴۶ حمله 

موشکی رژیم صهیونیستی به دور و بر فرودگاه دمشق/ پدافند هوایی واکنش نشان داد رژیم صهیونیستی بامداد روز شنبه از عرش لبنان به غرب پایتخت سوریه و فضا فرودگاه دمشق حمله موشکی کرد که با عکس العمل پدافندی سامانه دفاع هوایی ارتش سوریه مواجه گردیده هست . 


به گزارش تیم خبر خبرگزاری برنا به نقل از العالم، پدافند هوایی سوریه صبح زود امروز روز شنبه پیروز شد موشک‌های شلیک گردیده رژیم صهیونیستی به غرب دمشق و دور و بر فرودگاه دمشق را هدف قرار دهد . 


کانال العالم گزارش بخشید که جنگنده‌های اسرائیلی یک سری موشک با سمت هدف ها مورد لحاظ خویش در غرب دمشق شلیک کردند که بخش اعظم آنان به دست نیروهای پدافندی ارتش سوریه منهدم شدند . 


حمله 

موشکی رژیم صهیونیستی به غرب دمشق و واکنش پدافندی سوریه+فیلم یک منشاء نظامی سوریه گزارش بخشید که جنگنده‌های اسرائیلی راس ساعت 23:15 به وقت محلی از حوزه‌ «اصبح الجلیل» مبادرت به شلیک موشک به گوشه و کنار دمشق کردند و پدافند هوایی ارتش سوریه هم بلافاصله عکس العمل نشان اعطا کرد و یک سری از موشک‌های شلیک گردیده را منهدم کرد . 


منبع نظامی در ادامه تاکید کرد که «در یورش موشکی رژیم صهیونیستی به غرب دمشق، یکی از انبارهای فرودگاه میان المللی دمشق انگیزه قرار گرفت .» 


یک مرجع نظامی دیگر می گوید که جنگنده‌های اسرائیلی 8 فروند موشک را از عرش لبنان به سمت اهداف قضیه نظر در غرب دمشق شلیک کردند . 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

تلویزیون سوریه در نقطه پایان گزارش اعطا کرد که پروازهای فرودگاه دمشق عادی است و تحت شعاع این یورش موشکی قرار نگرفته است . 

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/22ساعت 12:44 توسط پایشگر | تعداد بازديد :3

مخالفت احمدتوکلی با انتشارپاسخ موسوی وکروبی از تریبون مجلس

خبر نامه اعتماد، بدنبال درخواست یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه بایستی طبق آئین نامه مجلس،پاسخ کروبی و میرحسین در گرد‌همایی علنی قرائت شود،با احمدتوکلی ذکر کرد وگو کرده می باشد 

مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


اعتماد نوشته است: احمد توکلی که ازجمله چهره‌های معتدل و معقول جریان اصولگرایی هم شناخته می‌شود، معتقد هست که این مبادرت سبب به آن خواهد که «این اختلافات به مسائل با اهمیت تمامی مردم تبدیل شود .» این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به «اعتماد» گفته است: «فارغ از نظر موافق یا مخالف با این دو شخصیت (میرحسین موسوی و مهدی کروبی) باید بگویم این که بخواهیم فرصتی برای دفاع به آن ها بدهیم، فعالیت دوچندان بدی هست . چراکه این منجر میگردد دوباره حاشیه ها که نو فروکش کرده بود، زنده شود .» 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/20ساعت 9:15 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2

پیشنهاد جدید مجلس برای افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی

پیشنهاد 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی


تازه مجلس برای ارتقا مستمری افراد ذیل پوشش کمیته امداد و بهزیستی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد اعضای این کمیسیون برای افزایش مستمری افراد تحت‌ پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال ۹۸ خبر اعطا کرد . 

۱۹ 

دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۳ سیاسی مجلس و دولت کشور ایران نظرات توصیه 

جدید مجلس برای ارتقاء مستمری افراد تحت پوشش کمیته یاری و بهزیستی محمد وحدتی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبر نگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از توصیه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس برای ارتقاء مستمری تحت‌پوششان کمیته یاری امام خمینی(ره) و بهزیستی خبر بخشید و اذعان کرد که با اعتنا به افزایش تورم و بالا رفتن قیمت‌ها پیشنهاداتی مبنی بر ارتقاء مستمری تحت پوششان این 2 ارگان حمایتی مطرح کرده‌اند . 


عمده 

بخوانید پیشنهاد 

کمیسیون انرژی برای سهمیه‌بندی بنزین در سال آینده 

او افزود: پیشنهاد اعضای کمیسیون اجتماعی به کمیسیون تلفیق بودجه 98 ارائه می‌شود که امید واریم مسئله موافقت این کمیسیون و همچنین نمایندگان در صحن علنی پارلمان قرار گیرد . 


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با ابلاغ این که در بودجه سال سرازیر حقوق و دستمزد مستمری‌بگیران به یک‌چهارم حقوق و دستمزد مصوب وزارت فعالیت ارتقا یافت، گفت: با مصوبه مجلس مستمری‌بگیران ماهانه در حدود 200 هزار تومان مستمری دریافت مینمایند . 


وحدتی اظهار داشت: با اعتنا به موقعیت اقتصادی و ارتقاء تورم و بالا رفتن ارزش کالا‌ها نیاز می باشد تا مستمری این 2 نهاد حمایتی ارتقا یابد تا اثر تورم را برای این اقشار خنثی کند . 


مرجع اخبار رسمی

پایگاه خبری و تحلیلی

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/19ساعت 11:45 توسط پایشگر | تعداد بازديد :2

عناوين مطالب پربازدید
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای کارمندان
آیا محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران خودکشی کرده است؟
افزایش ضریب تراکنش الکترونیک به ۵۹.۱ و سالیانه میلیاردها رسیدهای کاغذی
خبر مهم/ اعطای ماهانه ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی
هشدار ظریف :
سرخه بر رمز مزار پدر و مادر خویش حاضر شد . به گزارش خبر نگار مهر، حسن شیخ مدیر جمهور کشور‌ایران اس
درآمد اپراتورها از پیامک موبایل به صفر رسید
کدام وعده محقق شده که این دومی باشد؟!
واکنش حسن شمشادی به توزیع گوشت با کارت ملی!
افت شدید آمار تولید خودرو در کشور - ابان ۹۷